Par banku Investoriem

Par banku

Ir sākusies reģistrācija starptautiskajai konferencei eCom21

2017. g. 21. jūlijs, 16:48 / Serviss Ir sākusies dalībnieku reģistrācija starptautiskajai e-komercijas aktuālajiem jautājumiem veltītajai konferencei Rietumu eCom21, kas 16. un 17. novembrī notiks Rīgā.

Forums Latvijas galvaspilsētā notiks jau sesto reizi, un to, tāpat kā līdz šim, atbalsta Rietumu Banka.Šā gada eCom21 uzmanības centrā būs cilvēks, kura vēlmes un vajadzības ir svarīgākais tiešsaistes industrijas attīstības veicinātājs. Foruma pamattēma ir „E-Commerce HD2 – Homo Digitalis in High Definition”.

Kā atzīst Rietumu eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko, mūsdienās bieži vien tiek aizmirsts par svarīgāko – par klientu, par viņa ērtībām un interesēm, jo lielāka uzmanība tiek veltīta tehnoloģiskiem jauninājumiem un sasniegumiem. Tomēr šādas „inovācijas inovāciju dēļ” parasti neattīstās, paliekot tikai skaistu ideju līmenī.

eCom21 dalībnieki kopā ar pasaules līmeņa ekspertiem detalizēti apspriedīs, kā tieši prasme īstenot biznesa ideju cilvēka interesēs atšķir veiksmīgus e-komercijas projektus no neveiksmīgiem.

Forumā uzmanība tiks veltīta gan pamattēmai, gan arī citiem svarīgiem e-komercijas virzieniem un jautājumiem. Piemēram, strauju attīstību piedzīvojušais „lietu internets” (IoT), kiberdrošība, joprojām notiekošās izmaiņas tiešsaistes biznesa regulējumā un to ietekme; jaunu tirgu, tai skaitā Āzijas un Āfrikas tirgus, perspektīvas – tur notiek strauja šī uzņēmējdarbības veida attīstība.

Rietumu eCom21 ir Baltijas valstīs lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To regulāri apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, kā arī Austrumeiropas un Rietumeiropas, NVS valstīm, Āzijas un citiem pasaules reģioniem.

Šā gada forumā piedalīsies e-komercijas uzņēmumu vadītāji un pārstāvji, tiešsaistes biznesa īpašnieki un attīstītāji, IT sistēmu un kiberdrošības speciālisti, programmnodrošinājuma izstrādātāji, kā arī maksājumu sistēmu veidotāji, vadītāji un vadošie speciālisti, arī finanšu eksperti un mārketinga speciālisti.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)