Par banku Investoriem

Par banku

Svarīga informācija par starptautisko juridiskās personas identifikācijas kodu (LEI kods)

2017. g. 10. novembris, 16:50 / Serviss Paziņojam, ka saskaņā ar ES regulu prasībām, sākot ar 2017.gada 1.novembri starptautiskais juridiskās personas identifikācijas kods (turpmāk – LEI kods) IR KĻUVIS par OBLIGĀTU prasību darījumiem ar atvasinātiem finanšu instrumentiem, savukārt sākot jau ar 2018.gada 3.janvāri – DARĪJUMEIM AR VISIEM FINANŠU INSTRUMENTIEM UN VĒRTSPAPĪRIEM.

Atsevišķi vēlamies uzsvērt, ka gadījumā, ja juridiskai personai nebūs LEI koda vai tā nebūs informējusi Banku par LEI iegūšanu līdz 2018.gada 3.janvārim, Banka nevarēs pieņemt klienta rīkojumus par:

* darījumu veikšanu ar finanšu instrumentiem;

* ienākošiem vai izejošiem finanšu instrumentu pārvedumiem, izmantojot ieguldījumu kontus Bankā;

* maržinālā kredīta saņemšanu un izmantošanu pret finanšu instrumentu ķīlu.

Banka pārtrauks maržinālā kredīta pakalpojuma sniegšanu un pieprasīs tā pirmstermiņa dzēšanu no tiem klientiem, kas līdz 2017.gada 22. decembrim nebūs ieguvuši LEI kodu un pienācīgi neinformēs par tā saņemšanu Banku. Tādējādi Banka būs spiesta aizvērt tās klienta pozīcijas piespiedu kārtā, kas tika iegūtas izmantojot maržinālo kredītu.

Iesakām laicīgi parūpēties par LEI koda saņemšanu Jūsu juridiskai personai.

Gadījumā, ja Jums rodas jautājumi attiecība uz LEI koda saņemšanu, ka arī Jums ir nepieciešama to aģentu kontaktinformācija, kas sniedz tāda veida pakalpojumus, lūdzam sazināties ar Bankas Pārdošanas nodaļas finanšu tirgos menedžeriem pa telefonu:(+371) 67 025 284 vai e-pasta adresi: rw@rietumu.lv.

Lai saņemt sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu personīgo menedžeri.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)