Par banku Investoriem

Par banku

Ar Rietumu Bankas atbalstu Jūrmalā notiks Laimas Vaikules festivāls

2017. g. 20. jūlijs, 16:03 / Labdarība un sponsorēšana Šodien Jūrmalā sāksies muzikālais festivāls Laima Rendez Vous Jūrmala” , kas ar Rietumu Bankas atbalstu populārajā kūrortā notiek kopš 2015. gada.

Šis ir jau trešais iespaidīgais festivāla projekts, kas Latvijā šajā sezonā tiek īstenots ar Rietumu Bankas atbalstu.Festivāla „Laima Rendez Vous Jūrmala” vēsture sākās 2015. gadā, kas estrādes zvaigznei, dziedātājai Laimai Vaikulei radās ideja vasaras sezonas pilnbriedā dzimtajā Jūrmalā sapulcēt savus draugus – dažādu valstu populārus dziedātājus un mūziķus. Tagad leģendārajā Dzintaru koncertzālē katru gadu notiek vairāku koncertu sērija, kuros uzstājas publikas iemīļoti mākslinieki.

Rietumu Banka šo festivālu atbalsta kopš tā rašanās brīža, un pašlaik „Rendez Vous” jau ir neatņemama Jūrmalas vasaras pasākumu daļa, savukārt pasākuma programma ar katru reizi kļūst interesantāka un piesātinātāka.

Festivāla atklāšanai veltītajā preses konferencē Rietumu Bankas padomes loceklis Aleksandrs Gafins teica: „Vēlos pateikties Laimai un viņas komandai par svarīgo misiju, ko viņi ir uzņēmušies. Šo misiju var izteikt vienā vārdā – apvienot. Ja 20. gadsimta beigās cilvēki un tautas tiecās pēc saziņas un tuvināšanās, tad pašlaik dažādu pasaules reģionu atsevišķie politiskie spēki grib tās norobežot. Tas atbilst politiķu, nevis vienkāršo cilvēku interesēm, jo no tā cieš gan kultūra, gan bizness.

Sadarbība un tuvu kontaktu dibināšana biznesam ir svarīga kā gaiss. Pirms dažām dienām šeit, Jūrmalā, mēs svinējām Rietumu Bankas 25 gadu jubileju, un uz šiem svētkiem bija atbraukuši mūsu klienti un draugi no vairāk nekā 20 valstīm, un viņi runāja par to pašu – par savstarpēju sapratni un sadarbību. Mēs priecājamies atbalstīt Laimu, kura šajā jaukajā vietā pulcē brīnišķīgus draugus no visas pasaules – uz festivālu brauc mūziķi no Azerbaidžānas, Gruzijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un daudzām citām valstīm.”

Sākot no ceturtdienas, četrus vakarus uz Dzintaru koncertzāles skatuves uzstāsies Kriss Normens, Valērijs Ļeontjevs, Jeļena Vaenga, Grigorijs Ļepss, Stass Mihalkovs, Intars Busulis, operas dīvas Hibla Gerzmava un Kristīne Opolais un daudzi citi mākslinieki – gan labi zināmi, gan iesācēji, tomēr visi viņi ir talantīgi un izcili.

Līdz ar Laimas Vaikules festivālu Rietumu Banka šogad ir atbalstījusi tādus apjomīgus kultūras pasākumus kā „Pieci vakari ar Genādiju Hazanovu” Rīgas Krievu teātrī un starptautisko klasiskās mūzikas un operas festivālu „Baltijas muzikālās sezonas”, kura koncerti Jūrmalā notiek visu vasaru.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)