Par banku Investoriem

Par banku

Jaunā iRietumu versija iPhone un iPad ierīcēm jau ir pieejama AppStore

2017. g. 24. aprīlis, 13:05 / Serviss Pirms dažām dienām AppStore tika nodrošināts lietotnes iRietumu HD atjauninājums iOS ierīcēm. Jaunā versija sniedz iespēju pasūtīt papildus maksājumu kartes, tajā skaitā uz trešās personas vārda , un pārlūkot maksājumu vēsturi ar izvēlēto sadarbības partneri.Rietumu Bankas klientiem, kuri jau izmanto lietotni iRietumu HD, vēl ērtāks ir kļuvis populārais pakalpojums - maksājumu kartes noformēšana uz trešo personu.

Caur lietotni iPhone un iPad ierīcēm, kartes pasūtīšana uz trešās personas vārda ir kļuvusi daudz vienkāršāka: klients var pasūtīt to caur lietotni, bet kartes lietotājam būs tikai jāatnāk uz bankas biroju vai pārstāvniecību, lai šo karti saņemtu.

Turklāt tagad fiziskas personas, gluži tāpat kā juridiskas personas, varēs izvēlēties - “piesaistīt” papildu maksājumu karti vienam no saviem karšu kontiem vai arī atvērt šai papildu kartei jaunu, atsevišķu kontu.

Jāatzīmē, ka fiziskas personas visbiežāk noformē maksājumu kartes saviem ģimenes locekļiem un radiniekiem, bet juridiskas personas - uzņēmuma darbiniekiem.

Tāpat jaunā iRietumu HD versija iOS ierīcēm sniedz iespēju no maksājuma datiem atvērt visu pārējo maksājumu sarakstu ar izvēlēto naudas līdzekļu sūtītāju (vai saņēmēju). Var ērti prognozēt maksājumu bilanci ar sadarbības partneri, bet darbā ar karšu kontiem var paredzēt izvēlētā tirdzniecības vietā iztērēto līdzekļu kopsummu.

Lietotne arī turpmāk būs vienkārši un ērti lietojama, neapdraudot tajā veikto darbību drošību. Izmantotās aizsardzības metodes tiek pastāvīgi atjauninātas.

Lai piekļūtu jaunajām iespējām, atjaunojiet lietotni iRietumu HD savā tālrunī/ planšetdatorā caur AppStore.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)