Par banku Investoriem

Par banku

Valsts prezidents apsveica sirdsmāsiņas

2016. g. 11. aprīlis / Labdarība un sponsorēšana Piektdien Valsts prezidents Raimonds Vējonis pasniedza goda rakstus labākajām Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas māsām – tradicionālās akcijas „Meklējam sirdsmāsiņu” uzvarētājām.

Akcijas patronese ir Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone. Konkursu rīko Rietumu Bankas Labdarības fonds un laikraksts „Diena”.

Svinīgais pasākums notika Melngalvju namā. Valsts prezidents no sirds pateicās māsām par viņu grūto darbu. „Šī ir jūsu diena, un es vēlos, lai šodien jūsu sirdīs valdītu svētku noskaņojums,” teica valsts galva un atgādināja, ka arī viņš nesen ārstējās P. Stradiņa slimnīcā.

Savukārt akcijas patronese Iveta Vējone uzsvēra, ka tikai pacientu tuvinieki un radinieki spēj pilnībā novērtēt medmāsu paveikto darbu un tā patieso nozīmi.

Žēlsirdīgās māsas sveica arī Rietumu Bankas Padomes priekšsēdētāja vietnieks Arkādijs Suharenko un Rietumu Bankas Labdarības fonda Valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

„Mūsu fonds katru gadu atbalsta vairāk nekā simts projektu. Tomēr uz jautājumu, kurš pasākums man ir visnozīmīgākais, vienmēr atbildu, ka tas ir projekts „Meklējam sirdsmāsiņu”. Ir grūti citur iedomāties tik daudz cilvēciska siltuma un pateicības, cik sajūtam šā projekta realizācijas laikā. Tādēļ gan savā, gan visu akcijas rīkotāju vārdā vēlos no sirds pateikties visām medicīnas māsām par viņu grūto un pašaizliedzīgo darbu!” teica Inga Šīna.

Akcija „Meklējam sirdsmāsiņu” turpinājās trīs mēnešus un noslēdzās 2015. gada 10. decembrī. Apkopojot rezultātus, izvēlētās 25 sirdsmāsiņas tika apbalvotas ar Rietumu Bankas Labdarības fonda prēmijām 700 EUR apmērā pēc nodokļu nomaksas.

Šogad akcija noritēja piekto reizi. Kā ierasts, balsot varēja ikviens pašreizējais vai bijušais Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pacients, viņa radinieki vai draugi. Anketu varēja aizpildīt slimnīcu nodaļās, kur bija izvietotas īpašas akcijas kastītes, kā arī portālā www.diena.lv.

Kopumā šoreiz nobalsoja 4500 cilvēku, tādējādi izvēloties 21 sirdsmāsiņu. Savukārt slimnīcas vadība apbalvošanai ieteica vēl četras māsas no Operāciju un anestezioloģijas nodaļas, kuras pacientiem nav iespējas novērtēt personāla darbu.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)