Par banku Investoriem

Par banku

Aleksandram Gafinam ir pasniegta SPEAR’S Russia Wealth Management Awards prēmija

2016. g. 5. decembris / Serviss Vienam no Krievijas ievērojamākajiem sabiedrisko attiecību speciālistiem, Rietumu Bankas padomes loceklim Aleksandram Gafinam , ir pasniegta SPEAR’S Russia Wealth Management Awards balva.

Apbalvošana notika pagājušās nedēļas nogalē svinīgā ceremonijā Maskavas Padomes teātrī.Autoritatīvā SPEAR’S Russia Wealth Management Awards žūrija nolēma Aleksandram Gafinam pasniegt balvu nominācijā “Banku privātās apkalpošanas un lielo kapitālu pārvaldīšanas industrijas leģenda”.

Aleksandrs Gafins sacīja: “Esmu lepns un laimīgs, saņemot šo balvu. Atceros, kā sāku strādāt banku biznesā 90. gados, kad vēl nebija mūsdienu priekšstatu par sabiedriskajām attiecībām un mārketingu. Tajā ārkārtīgi interesantajā laikā bijām jauni, pirmie sākām darboties šajā jomā. Toreiz strādāju Alfa-Bankā, veidojot tās tēlu, mārketingu un reklāmu. Tādēļ bija ļoti patīkami redzēt, kā šodien bankas pārstāvji kāpa uz skatuves, lai saņemtu godam pelnīto balvu.

Šobrīd strādāju Baltijas vadošajā privātajā bankā – Rietumu Bankā – un esmu laimīgs, ka tā ir noticis: esmu strādājis lielākajā Krievijas bankā, tagad strādāju labākajā Baltijas bankā, un arī tā ir saņēmusi godpilno SPEAR’S balvu.

Darbs ārzemēs man ir devis jaunu pieredzi, mani joprojām interesē itin viss. Pašlaik Latvijā sākam īstenot divus jaunus, starptautiskus kultūras projektus, es esmu ar tiem cieši saistīts; tātad dzīve turpinās un sola vēl daudz jauna un interesanta!”

Aleksandrs Gafins ir viens no ievērojamākajiem sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālistiem Krievijā. Kopš 2009. gada viņš ir Rietumu Bankas – vienas no lielākajām Baltijas valstu bankām – padomes loceklis. Pirms tam ilgu laiku bija Alfa-Bank (Krievija) direktoru padomes loceklis.

A. Gafins ir plaši pazīstams kā nozīmīgu labdarības un kultūras akciju rīkotājs un sabiedriskais darbinieks.

Savulaik A. Gafins ir darbojies dažādās jomās: Pasaules dabas fonda (WWF) Krievijas nodaļas vadībā, Lielā teātra Aizgādības padomē un citās organizācijās; ir Amerikas Puškina Mākslas akadēmijas īstenais loceklis, Krievijas Federācijas UNESCO lietu komisijas loceklis u. c. 2014. gadā tika iecelts A. Puškina Tēlotājmākslas muzeja (Maskava) Aizgādības padomes izpildkomitejas priekšsēdētāja amatā.

SPEAR’S Russia Wealth Management Awards ir pirmā Krievijas ikgadējā balva bankām privātās apkalpošanas jomā, kā arī lielo kapitālu pārvaldības un saistīto nozaru labākajiem pārstāvjiem. Prēmija ir dibināta un tiek pasniegta tāpat kā slavenā Lielbritānijas prēmija SPEAR’S Wealth Management Awards, kuras pasniegšanu žurnāls SPEAR’S UK katru gadu rīko Londonā.

Šajā konkursā autoritatīva, profesionāla žūrija Armana Džilavjana – žurnāla SPEAR'S Russia izdevēja – vadībā izvēlējās labākos banku pārstāvjus privātās apkalpošanas jomā, kā arī kapitālu pārvaldības un saistīto nozaru pārstāvjus. Nozares profesionāļu balsošanu un žūrijas darbu novēroja balvas neatkarīgais konsultants – uzņēmums PricewaterhouseCoopers.

Saskaņā ar ekspertu viedokli žurnāls SPEAR’S Russia un tāda paša nosaukuma prēmija ieņem unikālu vietu finanšu pakalpojumu tirgū; tā ir reta iespēja neatkarīgi un objektīvi novērtēt šīs nozares dalībnieku profesionālās īpašības un atzīmēt viņu iepriekšējā gada panākumus.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)