Par banku Investoriem

Par banku

“Baleta mirkļi”: jauna izstāde Rietumu Bankas galerijā

2017. g. 9. marts, 17:12 / Serviss Rietumu Bankas mākslas galerijā atklāta fotoizstāde “Baleta mirkļi” . Tā ir veltījums ASV baleta zvaigžņu viesizrādēm, kas notiks Latvijas Nacionālajā operā 21. martā.

Šīs amerikāņu mākslinieku viesizrādes Latvijā atbalsta Rietumu Banka un tās Labdarības fonds.Rīgā uz Latvijas Nacionālās operas skatuves pirmo reizi kopīgi uzstāsies ASV labāko baleta trupu mākslinieki. Viņu izpildījumā skatītāji varēs redzēt slavenu horeogrāfu, piemēram, Kristofera Vildona, Džeroma Robinsa un leģendārā Džordža Balančina – amerikāņu baleta un mūsdienu neoklasiskā baleta iedvesmotāja – iestudējumus.

Šim pasākumam veltītās izstādes rīkotājs ir Rietumu Bankas Labdarības fonds. Izstādes veidotāji uzskata, ka tās galvenais uzdevums ir parādīt plastiskās dejas un mūsdienu baleta mākslas skaistumu. Ekspozīcija nav attiecināma ne uz kādu konkrētu skolu, ne arī ģeogrāfiskām robežām.

“Daudzus gadsimtus horeogrāfijas māksla sajūsmina, saviļņo un saista dažādu tautu, kultūru un laikmetu cilvēkus. Šo valodu visi saprot bez tulkojuma. To var teikt gan par klasisko, gan moderno deju. Balets mūs satuvina, rada svētku sajūtu, ieaudzina skaistuma un harmonijas izjūtu. Veidojot izstādi, mēs to uztvērām kā savdabīgu pre-party, kā ievadu amerikāņu mākslinieku koncertam Nacionālajā operā. Tādējādi mēs sveicam visus baleta cienītājus un vēlam gūt patiesu prieku gan pēc izstādes, gan koncerta apmeklējuma,” saka Rietumu Bankas Uzraudzības padomes loceklis Aleksandrs Gafins.

Izstāde ir apskatāma līdz 22. martam darba dienās no pulksten 9.00 līdz 18.00. Kā vienmēr – ieeja bez maksas.

Adrese: Rietumu Bankas birojs Rietumu Capital Centre – Vesetas ielā 7, Rīgā.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)