Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka arī šogad piedalīsies „Black Sea Grain-2016” forumā

2016. g. 20. aprīlis / Serviss Rietumu Banka 20. un 21. aprīlī Kijevā piedalīsies vienā no plašākajiem pasaules graud u audzēšanas forumiem – 13. Starptautiskajā konferencē „Black Sea Grain-2016” ( Melnās jūras grauds -2016”).

Rietumu Banka kā sponsor s u n diskusiju dalībnieks šajā konferencē piedalīsie s jau otro gadu.

Šā gada foruma devīze ir „TRADE MUST GO ON”. Tajā tiks apspriesti Melnās jūras reģiona valstu lauksaimniecības un eksporta politikas veidošanas faktori, jaunas graudaugu piegādes iespējas un loģistika, lauksaimniecības perspektīvas 2016./2017. gada sezonā, Āzijas valstu lauksaimniecības produktu patēriņa pieprasījuma pieaugums, enerģētikas krīzes ietekme uz graudu un eļļas augu ražošanu un citi aktuāli jautājumi.

Rietumu Bankas Tirdzniecības finansēšanas nodaļas vadītāja Natālija Perhova stāsta: „Starptautiskā graudaugu tirdzniecība ir viena no stabilākajām ekonomikas nozarēm, kas spēj veiksmīgi attīstīties pat krīzes laikā. Tādēļ mūsdienās palielinās pieprasījums pēc tirdzniecības finansējuma, kas ļauj palielināt apgrozāmo līdzekļu apjomu. Rietumu Banka šajā segmentā specializējas jau vairāk nekā 20 gadus un ir viena no nedaudzajām Eiropas bankām, kas veiksmīgi finansē starptautisko tirdzniecību Krievijā un citās NVS valstīs, arī Melnās jūras reģionā. Viena no šīs darbības sadaļām ir lauksaimniecības produktu tirdzniecība gan Baltijas, gan Melnās jūras valstīs. Dalība šajā autoritatīvajā forumā ļaus mums atkal piedāvāt savus pakalpojumus un iespējas šā ļoti perspektīvā tirgus lielākajiem dalībniekiem.”

Konferencē „Black Sea Grain” piedalīsies Ukrainas, Kazahstānas, ASV, Vācijas, Šveices, Brazīlijas, DĀR un citu valstu pārstāvji – vairāk nekā 700 delegātu no 50 valstīm. Sevi prezentēs arī vadošie lauksaimniecības produktu ražotāji, tirgotāji, holdingi, bankas un loģistikas uzņēmumi.

Šis forums Ukrainas galvaspilsētā norisinās jau kopš 2004. gada un ir kļuvis par nozīmīgāko Melnās jūras valstu graudaugu tirgus notikumu un vienu no vadošajām starptautiskajām platformām aktuālu pasaules lauksaimniecības tēmu un tirgus tendenču apspriešanai, savstarpējai apmaiņai ar progresīvām iniciatīvām un starptautiskas sadarbības veidošanai.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)