Par banku Investoriem

Par banku

Ar panākumiem Rīgā noritēja Amerikas baleta zvaigžņu koncerts

2017. g. 23. marts, 16:12 / Labdarība un sponsorēšana Rīgā ar lieliem panākumiem noritēja ar Rietumu Bankas un Rietumu labdarības fonda atbalstu rīkotā Amerikas baleta zvaigžņu uzstāšanās. Divās koncerta daļās tika izrādīti gan klasiskā baleta priekšnesumi, gan laikmetīgais balets. Koncerts notika skatītāju pilnā zālē. Māksliniekus vairākas reizes aicināja atgriezties uz skatuves.

Pēc koncerta tika rīkota svinīgā pieņemšana, kurā viesus uzrunāja ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita un Rietumu Bankas Padomes priekšsēdētāja vietnieks Arkādijs Suharenko.ASV vēstniece Latvijā Nensija Baikofa Petita pateicās māksliniekiem un rīkotājiem par brīnišķīgo vakaru, piebilstot:

„Tas bija pārsteidzošs vakars. Ceru ka arī jūs, tā noskaņā, izjutāt Amerikas kultūras bagātību. To ieraudzījām klasiskajos iestudējumos un pilnīgi neticamajās laikmetīgajās dejās. Ceru, ka koncerts jūs iedvesmoja apmeklēt ASV un savām acīm ieraudzīt visu pārējo, ko varam piedāvāt. Šis ir lielisks ASV un Latvijas ciešās draudzības piemērs. Mēs sadarbojamies tik daudzās jomās – no drošības līdz ekonomiskajai attīstībai, no ekonomiskās sadarbības līdz kultūrai, to visu mēs ieraudzījām šovakar. Domāju, šis brīnišķīgais vakars mums ilgi paliks atmiņā. Es to vienmēr atcerēšos kā visaugstākā līmeņa notikumu, ko man izdevies apmeklēt savas darbības laikā Latvijā.”

Rietumu Bankas Padomes priekšsēdētāja vietnieks Arkādijs Suharenko teikto papildināja, sacīdams:

„Rietumu Banka tika izveidota pirms 25 gadiem, un vienlaikus ar pirmajiem panākumiem uzņēmējdarbībā, labdarība kļuva par svarīgu mūsu dzīves daļu – mēs sākām palīdzēt tiem, kam mūsu palīdzība ir nepieciešama. Mums ir ļoti svarīga palīdzība slimnīcām, bērnu namiem un talantīgiem bērniem, būtiska ir arī Latvijas sakrālā mantojuma un pieminekļu saglabāšana. Turklāt viens no svarīgākajiem virzieniem ir kultūra. Līdz šim esam atbalstījuši daudzus projektus, tostarp Latvijas Nacionālās operas viesizrādes Maskavas Lielajā teātrī, tagad – ASV baleta zvaigžņu viesizrādes. Ļoti priecājamies, ka mums izdevās organizēt brīnišķīgas viesizrādes. Noteikti turpināsim darbu kultūras apmaiņā ar ASV. Mūsu jubilejas gadā vēl gaidāmi daudzi kultūras notikumi. Ļoti vēlamies, lai Rīga kļūtu par īstenu Ziemeļeiropas kultūras galvaspilsētu, tāpēc šī mērķa īstenošanai veltīsim daudz pūļu un aicināsim pie mums viesoties izcilākos Eiropas un Amerikas kolektīvus.”

Pieņemšanā piedalījās Latvijā strādājošie ārzemju diplomāti, valdības pārstāvji, kultūras darbinieki un uzņēmēji.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)