Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka ir saņēmusi SPEAR’S Russia Wealth Management Awards prēmiju

2016. g. 2. decembris / Serviss Vakar Maskavā notika SPEAR’S Russia Wealth Management Awards prēmiju pasniegšanas ceremonija. Nominācijā “Labākā NVS un Baltijas valstu banka” balvu saņēma Rietumu Banka.

Autoritatīva, profesionāla žūrija šajā konkursā noteica labākos banku pārstāvjus privātās apkalpošanas jomā, kapitālu pārvaldības un saistīto nozaru pārstāvjus.

Godpilno balvu saņēma Rietumu Bankas prezidents Aleksandrs Pankovs.Rietumu Bankas padomes loceklis Aleksandrs Gafins sacīja: “Nākamajā gadā Rietumu Banka svinēs ceturtdaļgadsimta jubileju. Tādēļ mums īpaši patīkami ir ne tikai saņemt šo prestižo, profesionālo balvu (starp citu, banka to saņem jau sesto reizi), bet arī apzināties tās stabilitāti un pastāvību. Sešas prēmijas pēc kārtas nav Fortūnas labvēlība, tā ir kvalitātes garantija. Tas ir acīmredzams panākumu – gan bankas biznesa filozofijas un stratēģijas, gan praktiskā darba un prasmes sasniegt rezultātus – apliecinājums. Esam no sirds pateicīgi mūsu klientiem, partneriem un draugiem par sadarbību un uzticēšanos. Īpašs paldies par šiem panākumiem jāsaka arī Rietumu Bankas augsti kvalificēto speciālistu komandai.”

Aleksandram Gafinam personīgi tika piešķirta SPEAR’S Russia Wealth Management Awards prēmija nominācijā “Banku privātās apkalpošanas un lielo kapitālu pārvaldīšanas industrijas leģenda”.

Šīs prestižās balvas nominantu sarakstā bija arī tādi finanšu nozares līderi kā Alfa-Bank, ВТБ24, Promsvjazbank, Sberbank, Friedrich Wilhelm Raiffeisen, UniCredit Bank, Goldman Sachs Private Wealth Management, Julius Baer, UBS Switzerland, investīciju un konsultāciju uzņēmumi, kā arī vairāki finanšu nozares vadošie speciālisti.

Uzvarētāju katrā nominācijā izvēlējās autoritatīva žūrija Armana Džilavjana – žurnāla SPEAR'S Russia izdevēja – vadībā.

Nozares profesionāļu balsošanu un žūrijas darbu novēroja balvas neatkarīgais konsultants – uzņēmums PricewaterhouseCoopers.

SPEAR’S Russia Wealth Management Awards ir pirmā Krievijas ikgadējā balva bankām privātās apkalpošanas jomā, lielo kapitālu pārvaldības un saistīto nozaru labākajiem pārstāvjiem. Prēmija ir dibināta un tiek pasniegta tāpat kā slavenā Lielbritānijas prēmija SPEAR’S Wealth Management Awards, kuras pasniegšanu žurnāls SPEAR’S UK katru gadu rīko Londonā.

Saskaņā ar ekspertu viedokli žurnāls SPEAR’S Russia un tāda paša nosaukuma prēmija ieņem unikālu vietu finanšu pakalpojumu tirgū; tā ir reta iespēja neatkarīgi un objektīvi novērtēt šīs nozares dalībnieku profesionālās īpašības un atzīmēt viņu iepriekšējā gada panākumus.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)