Par banku Investoriem

Par banku

Vēl nedēļu tiek pieņemti projekti dalībai Rietumu FinTech Challenge

2016. g. 1. aprīlis / Serviss Tikai septiņas dienas ir atlikušas līdz projektu pieņemšanas termiņa beigām ievērojamajā starptautiskajā start-up uzņēmumu konkursā Rietumu FinTech Challenge by TechHub Riga Academy. Rīga un Rietumu Banka ir gatavas uzņemt viesus no jauniem un ambicioziem start-up uzņēmumiem. Atgādinām, ka labākais start-up projekts saņems naudas balvu piecu tūkstošu eiro apmērā, ko varēs ieguldīt biznesa attīstībā.Rietumu FinTech Challenge by TechHub Riga Academy pirmoreiz norisinājās pagājušajā gadā, radot lielu interesi jauno uzņēmēju vidū no visas pasaules. Par uzvarētāju tika atzīts savstarpējo aizdevumu platformas projekts Mintos. Tas veido brīvu sadarbību starp potenciālajiem investoriem, kas var piedāvāt līdzekļus aizdevumam, un tiem, kas vēlas to saņemt. Šis projekts saņēma naudas balvu no konkursa ģenerālpartnera — Rietumu Bankas, kas, kā parāda šis gads, ir orientētа uz sākotnējās biznesa idejas attīstību. Arī pārējie pērnā gada konkursa dalībnieki, piemēram, Swipe, Monea, EcomCharge, WealthArc, Wizard.Finance un citi, turpina attīstīties un ieviest ikdienas dzīvē tā dēvētā “jaunā bankinga” pakalpojumus.

Tehnoloģiskie projekti finanšu pakalpojumu jomā tiek uzskatīti par vienu no perspektīvākajiem start-up uzņēmumu darbības virzieniem. Gan fintech nozare, gan tradicionālās finanšu iestādes saskata te lieliskas sadarbības iespējas.

“Rietumu — tā ir banka, kas uzliek sev lielus mērķus un augstu latiņu, vienlaikus mēs esam gatavi atbalstīt jauno biznesu, kas domā un rīkojas līdzīgi. Pagājušogad šī konkursa laikā pēc prezentējām īpašu programmu, kas paredz labvēlīgus apstākļus Baltijas start-up uzņēmumiem tehnoloģiju un finanšu nozarē. Šobrīd mēs jau varam apkopot “neformālos” rezultātus: visiem speciālistiem ir skaidrs, ka finanšu tehnoloģiju industrijai mūsu reģionā patiešām ir izcils izaugsmes un attīstības potenciāls. To pierāda arī nesen izveidotā “Latvijas Start-up uzņēmumu asociācija” (Start in Latvia), kā arī jaunu biznesa inkubatoru rašanās,” norāda Rietumu Bankas Valdes loceklis Renāts Lokomets.

Rietumu FinTech Challenge by TechHub Riga Academy ir iecerēts kā ērta platforma, kurā jaunie uzņēmumi var parādīt sevi, savas idejas un potenciālu. Organizatori uzskata, ka ideālā variantā šis konkurss varētu kļūt par vietu, kur perspektīvas idejas satiekas ar investoriem, potenciālajiem partneriem, citiem vārdiem — ar pieredzējušo biznesu, kas var sniegt palīdzīgu roku jaunajiem.

Šī gada konkursa žūrijā darbosies TechHub Riga un Rietumu Bankas pārstāvji, kā arī pazīstami konsultanti, treneri un eksperti fintech jomā, tai skaitā arī pagājušā gada start-up sacensību uzvarētājs Mārtiņš Valters (Mintos) un Rietumu Bankas Padomes priekšsēdētāja vietnieks Brendans Mērfijs.

Konkurss aptver Baltijas, NVS, Centrāleiropas un Skandināvijas valstis.
Pieteikumu iesniegšana turpināsies līdz 8. aprīlim. Piedalīties konkursā var jebkurš kritērijiem atbilstošs projekts.

Detalizēta informācija par Rietumu FinTech Challenge 2016 by TechHub Riga Academy pieejama mājaslapā www.rietumufintech.com.

TechHub Riga ir lielākā IT un tehnoloģiju start-up uzņēmumu organizācija Latvijā. Tā veicina jaunu darbavietu veidošanos un vairo jauno uzņēmēju zināšanas. Šobrīd TechHub Riga aktīvi darbojas vairāk nekā 30 start-up uzņēmumu. Organizācijas dalībnieku un absolventu vidū ir tādi uzņēmumi kā infogr.am, Funderful, Fabula, Froont, Sellfy un MaxTraffic. TechHub Riga regulāri rīko arī pasākumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbības un tehnoloģiju jomu, piemēram, ikmēneša TechHub akadēmijas tikšanās un ikgadējo konferenci TechChill Baltics. TechHub Riga stratēģiskais partneris ir komunikāciju uzņēmums Lattelecom.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)