Par banku Investoriem

Par banku

Konferencē eCom21 pulcēsies pasaules tiešsaistes uzņēmējdarbības profesionāļi

2017. g. 11. oktobris, 16:07 / Serviss Starptautisk ajā k onferencē eCom21, kas 16. un 17. novembrī notiks Rīgā, tik sies vairāki simti pasaules tiešsaistes uzņēmējdarbības profesionāļ u.

Pieteikumus dalībai forumā jau ir iesnieguši gan kaimiņvalstu – Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas – uzņēmēji, gan citu reģionu pārstāvji. eCom21 šogad gaidām arī dalībniekus no Nīderlandes, ASV, Lielbritānijas, Japānas, Maltas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Kazahstānas, Uzbekistānas un daudz ām citām valstīm.„Mūsu foruma ģeogrāfija vienmēr ir bijusi ļoti plaša, un ar katru gadu tā kļūst aizvien daudzveidīgāka,” stāsta eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko. „Ir acīmredzams, ka konferences autoritāte un tai veltītā interese aug. Esmu pārliecināts, ka to veicina galvenokārt izvēlētā tematika – lietderība konkrētā biznesa vajadzībām. Garlaicīgi referāti nav mūsu profils, eCom21 vienmēr nozīmē nesamākslotas sarunas, asas diskusijas, viedokļu apmaiņu un lietišķus kontaktus. Jau kopš foruma pirmsākumiem centāmies, lai katrs dalībnieks tajā gūtu ko noderīgu, un mūsu viesi augstu vērtē šādu pieeju.”

Viena no eCom21 īpatnībām ir tā, ka apmēram trešdaļa dalībnieku to apmeklē katru gadu, savukārt daži uzņēmēji ir foruma pastāvīgie viesi jau sešus gadus – kopš tā rašanās brīža.

Ir patīkami, ka šogad reģistrēšanās dalībai konferencē notiek daudz ātrāk nekā agrāk. „Pagājušajā nedēļā pieteikumu skaits gandrīz divkārt pārsniedza attiecīgos pagājušā gada rādītājus. No vienas puses, tas liecina par to, ka daļa uzņēmēju jau laicīgi eCom21 ir ierakstījuši savos plānotājos. No otras puses, mēs redzam viesu skaita pieauguma tendenci, un pašlaik viss liecina par to, ka šī konference viesu skaita ziņā pārspēs iepriekšējās,” prognozē Iļja Ševčenko.

Ar ziņojumiem eCom21 uzstāsies pasaules mēroga eksperti, biznesa haizivis, vadošie populāru servisu menedžeri. Dzirdēsim arī pasaules mērogā vidēju un nelielu projektu dibinātājus, kuri, izmantojot savas zināšanas, talantu un tehnoloģijas, ir spējuši izveidot veiksmīgu biznesu, ieviest progresīvus risinājumus un idejas, kā arī apsteigt daudzus konkurentus. Viņi dalīsies savā pieredzē, pastāstīs par atrisinātajām problēmām, atbildēs uz foruma viesu jautājumiem un apspriedīs aktuālos nozares darbības virzienus.

Foruma centrālā tēma šogad ir: E-Commerce HD⊃2;: Homo Digitalis in High Definition. Dalībnieki diskutēs par to, kā konkrēta cilvēka vēlmju un vajadzību izpratne palīdz veidot un attīstīt biznesu, kā arī par to, kādas tehnoloģijas ir vispiemērotākās šādas stratēģijas īstenošanai.

„Rietumu eCom21” ir Baltijas valstīs lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To regulāri apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, kā arī Austrumu un Rietumeiropas, NVS valstīm, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu konferences rīkotāji aicina forumā piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājus, e-komercijas ekspertus un biznesa „haizivis”. „Rietumu eCom21” – tā ir platforma diskusijām par aktuāliem jautājumiem elektroniskajā komercijā, kā arī iespēja dibināt noderīgus biznesa kontaktus. Tieši šī praktiskā ievirze ir kļuvusi par konferences vizītkarti. K onferences patrons tradicionāli ir Rietumu Banka.

Konferences ģenerālpartneris ir DECTA – starptautisks procesinga uzņēmums. Tas sniedz augsto tehnoloģiju servisu interneta ekvairinga, procesinga, maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē. DECTA biznesa filozofijas pamatprincips ir individuāla pieeja katram klientam; uzņēmums piedāvā labākos risinājumus, kas nemitīgi tiek pilnveidoti saskaņā ar pārmaiņām globālajā maksājumu industrijā.

Uzzināt precīzāku eCom21 programmu un reģistrēties dalībai konferencē var mājaslapā ecom21.com.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)