Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka iepazīstinās ar savām iespējām pasākumā Middle East Grain Congress Dubaijā

2017. g. 24. februāris, 13:57 / Serviss Sestdien Dubaijā darbu uzsāks III starptautiskā konference , kas veltīta graudaugu kultūru tirdzniecībai pasaulē. Rietumu Bankas pārstāvji piedalīsies paneļdiskusijās.

Konferences laikā norisināsies lielākā Persijas līča valstu pārtikas rūpniecības nozares izstāde Gulfood 2017.

Ņemot vērā iedzīvotāju skaita pieauguma pašreizējos tempus, Ziemeļāfrika un Tuvie Austrumi tradicionāli ir nozīmīgs kviešu noieta tirgus. Kā norāda konferences organizatori: 2015.–2016. gada sezonā tika novērota produkcijas piegāžu samazināšanās Tuvo Austrumu valstu virzienā, savukārt Ziemeļāfrikas importētāji turpināja palielināt kviešu iepirkumus. Prognozes liecina, ka šāda tendence saglabāsies arī šajā sezonā.

Jau otro gadu pēc kārtas konference notiks Dubaijā, AAE. Šo pilsētu pamatoti uzskata par lielu lauksaimniecības produkcijas tirdzniecības mezglu Tuvajos Austrumos. Tas izriet no izdevīgā ģeogrāfiskā novietojuma un piekļuves Persijas līča, Ziemeļāfrikas valstu tirgiem un visam Tuvo Austrumu reģionam.

Gaidāmajā pasākumā dalībnieki apspriedīs tendences pasaules graudu tirdzniecības jomā, kā arī juridiskos aspektus un kvalitātes jautājumus. Dalībnieku uzmanības centrā ir pasaules graudu tirgus, iepriekšējā gada rekordraža, šī gada prognozes, kā arī atsevišķi ar Melnās jūras un Vidusjūras Dienvidu reģionu saistīti jautājumi.

Rietumu Bankas finanšu tirdzniecības operāciju virziena vadītājs Sergejs Zaharovs norāda: „Rietumu Banka jau daudzus gadus sniedz tirdzniecības finansēšanas pakalpojumus eksportētājiem un uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar starptautisko tirdzniecību. Mēs cieši sadarbojamies ar graudkopības nozares uzņēmumiem – preču piegādātājiem, loģistikas un transporta uzņēmumiem, un esam secinājuši, ka tā ir viena no nozarēm, kas attīstās vienmēr, pat ekonomisko krīžu periodos. Šobrīd daudzi uzņēmumi kāpina darījumu apjomus, izmantojot šim mērķim banku finansējumu. Uzskatu, ka šis pasākums veicinās jaunu attiecību un darījumu kontaktu veidošanu.”

Konferences organizators ir IA APK-Inform. Plašāku informāciju skatīt.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)