Par banku Investoriem

Par banku

Konference eCom21 ir kā pasaule miniatūrā – gan darbs, gan svētki

2017. g. 17. oktobris, 11:01 / Serviss Latvijas Republikas proklamēšan as dienas priekšvakarā – 16. un 17. novembrī – Rīgā notiks 6. Starptautiskais elektroniskās komercijas jautājumiem veltītais forums eCom21 .

Saskaņā ar tradīciju šī konference, k o vienmēr apmeklē vairāki simti profesionāļu no visas pasaules , notiek laikā, kad mūsu valsts spoži un krāsaini svin savus nozīmīgākos svētkus. Tomēr eCom21 viesus, kā jau vienmēr, gaida arī pārsteigumi, kas paredzēti ārpus konferenču zālēm.

Foruma patronese , tāpat kā līdz šim, ir Rietumu Banka – reģionālā līdere elektroniskās komercijas pakalpojumu sfērā.

„Mūsu pastāvīgie viesi, kas eCom21 apmeklē katru gadu (apmēram trešā daļa dalībnieku), zina, ka konference neaprobežojas tikai ar darba sesijām un paneļdiskusijām. Tikpat nozīmīga pasākuma sastāvdaļa ir arī piesātinātā un daudzveidīgā katras dienas neformālā programma,” stāsta Rietumu Bankas viceprezidente Anna Pančenko.

Kā zināms, Rīgas eCom21 ir uzņēmējdarbības praktiķiem domāta tikšanās vieta – viņiem ir nepieciešama ne tikai jauna, noderīga informācija, bet arī efektīva kontaktu tīkla veidošana (networking), komunikācija, iespēja apmainīties viedokļiem, veidot jaunus lietišķus sakarus, atrast biznesa partnerus.

„Šāds pasākums, kurā pulcējas domubiedri no visas pasaules, ir ideāli piemērots visu šo praktisko mērķu sasniegšanai. Un mēs cenšamies radīt iespējas, lai dalībnieki varētu veiksmīgi tikties foruma aizkulisēs, kur būtībā arī notiek ideju apmaiņa, dzimst sadarbības iespējas, dažkārt pat tiek likti pamati turpmākajam biznesam,” uzsver Anna Pančenko.

eCom21 vakara programma katru gadu mainās, nemainīga paliek tradicionālā viesmīlība un saviesīgo pasākumu elegantais stils, ar ko Rīga var patiesi lepoties.

Pirmajā dienā pēc oficiālās daļas beigām ir plānota svinīga pieņemšana Rīgas centrā esošajā hotelī Kempinski, kas tikai nesen ir vēris durvis apmeklētājiem. Elitārais hotelis atrodas vēsturiskā ēkā: 19. gadsimta beigās šajā vietā atradās slavenā „Romas” viesnīca, savukārt padomju laikos – ne mazāk prestižā viesnīca „Rīga”. Tagad ēka ir pilnīgi rekonstruēta, savukārt arhitekta A. Kraveca radītais jaunais interjers harmoniski un ar lielu māksliniecisku gaumi turpina Kempinski elegantās greznības klasiskās tradīcijas.

eCom21 noslēguma vakarā valdīs atšķirīga gaisotne. Pasākuma galveno intrigu tā rīkotāji pagaidām neatklāj, tomēr ir zināms, ka vienā no visneparastākajām Vecrīgas zālēm – tā vārda vistiešākajā nozīmē atrodas pazemē, zem Rātslaukuma – viesus gaida oriģināls interaktīvs šovs, kurā varēs piedalīties arī skatītāji.

„Starptautiskas konferences rīkošana prasa rūpīgu darbu, un nākamajam forumam sākam gatavoties drīz vien pēc iepriekšējā beigām. Domājam par iespaidīgu un piesātinātu programmu, kas fokusētos ne tikai šā brīža aktualitātēs, bet arī atspoguļotu to, kas būs svarīgs un kļūs iespējams rīt.

Tomēr uzskatām, ka šāds pasākums kļūs daudz lietderīgāks, ja tā darba formāts būs interesants, noskaņa – labvēlīga, bet interjers un apkārt esošie cilvēki – patīkami. Jo zināmā mērā konference ir kā pasaule, bizness un visa cilvēka dzīve miniatūrā, tādēļ ir labāk, ja dzīvot un strādāt varam ar prieku,” noslēgumā saka Anna Pančenko.

„Rietumu eCom21” ir Baltijas valstīs lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To regulāri apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, kā arī Austrumu un Rietumeiropas, NVS valstīm, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu konferences rīkotāji aicina forumā piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājus, e-komercijas ekspertus un biznesa „haizivis”. „Rietumu eCom21” – tā ir platforma diskusijām par aktuāliem jautājumiem elektroniskajā komercijā, kā arī iespēja dibināt noderīgus biznesa kontaktus. Tieši šī praktiskā ievirze ir kļuvusi par konferences vizītkarti. Konferences patrons tradicionāli ir Rietumu Banka.

Konferences ģenerālpartneris ir DECTA – starptautisks procesinga uzņēmums. Tas sniedz augsto tehnoloģiju servisu interneta ekvairinga, procesinga, maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē. DECTA biznesa filozofijas pamatprincips ir individuāla pieeja katram klientam; uzņēmums piedāvā labākos risinājumus, kas nemitīgi tiek pilnveidoti saskaņā ar pārmaiņām globālajā maksājumu industrijā.

Uzzināt precīzāku eCom21 programmu un reģistrēties dalībai konferencē var mājaslapā ecom21.com.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)