Par banku Investoriem

Par banku

Ar Rietumu Bankas atbalstu Maskavā tiks pasniegta prēmija „Uzņēmējdarbības spārni”

2017. g. 16. februāris, 16:44 / Serviss Šo p iektdien, Maskavā pirmo reizi tiks pasniegta Krievijas nacionālā prēmij a par sasniegumiem biznesa aviācijas jomā Uzņēmējdarbības spārni”. Rietumu Banka ir šī pasākuma ģenerālsponsors.

Uz prestižo un profesionālo balvu 13 nominācijās pretendē gandrīz 60 uzņēmumi, kas pārstāv visas biznesa aviācijas darbības sfēras. Prēmijas „Uzņēmējdarbības spārni” ieguvēji tiks noteikti divās balsošanas kārtās: pirmāprēmijas mājaslapā un otrāstarp visiem Krievijas Apvienotās nacionālās biznesa aviācijas asociācijas (ОНАДА) biedriem. Šāda kārtība sniedz iespēju vispusīgi novērtēt dalībnieku panākumus, un noteikt patiesos Krievijas biznesa aviācijas tirgus līderus saskaņā ar 2016. gada rezultātiem.

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks Maskavas pilsētas golfa kluba Kongresu zālē (Congress Hall) 2017. gada 17. februārī. Pasākumu vadīs Oksana Fjodorova un Dmitrijs Haratjans, vakara noslēgumā ar koncertu uzstāsies ilggadējs aviācijas entuziasts – Valērijs Sjutkins.

Pēdējās desmitgadēs Krievijas biznesa aviācija ir strauji attīstījusies un kļuvusi par vienu no visattīstītākajām nacionālās ekonomikas nozarēm. Saskatot tirgus potenciālu, Rietumu Banka aktīvi sadarbojas ar uzņēmumiem, kas darbojas biznesa aviācijas segmentā Krievijā, Baltijā un NVS valstīs, piedāvājot tiem izdevīgus risinājumus, tostarp atbalsta privāto lidmašīnu iegādi gan biznesa, gan privātajām vajadzībām, kā arī izsniedz kredītus, par ķīlu izmantojot klienta rīcībā jau esošu luksa klases aktīvu.

„Rietumu Banka šogad svin 25 gadu jubileju – tas ir ievērojams laika posms, kurā daudzās nozarēs esam sasnieguši vērā ņemamus panākumus. Esam starptautiska banka, sadarbojamies ar uzņēmējiem un turīgiem privātiem klientiem, sniedzam transporta un tirdzniecības operāciju kreditēšanas pakalpojumus, finansējam luksa aktīvus – jahtu, biznesa lidaparātu un lidmašīnu iegādi. Biznesa aviācija kļūst par aizvien pieprasītāku segmentu arī mūsu starptautiskajiem klientiem, kuri attīsta savu biznesu NVS valstīs, Eiropā, Krievijā un citos pasaules reģionos. Tādēļ, atbalstot Krievijas Biznesa aviācijas asociācijas iniciatīvu ar īpašu nozares prēmiju apbalvot izcilus šī segmenta projektus un sasniegumus, speram soli tajā pašā virzienā, kādā attīstās mūsu klientu intereses,” norāda Rietumu Bankas Transporta kreditēšanas nodaļas vadītājs Vladimirs Burhanovs.

Uzņēmējdarbības spārni” ir pirmā nozares prēmija par augstākajiem sasniegumiem Krievijas biznesa aviācijā. Prēmijas Uzņēmējdarbības spārni” dibinātāja ir Apvienotā nacionālā biznesa aviācijas asociācija (ОНАДА). Ģenerālsponsors – Rietumu Banka. Apbalvošanas ceremonijas producents – Mihaila Titova vadītais uzņēmums SIA “Biznesa aviācijas sistēmas”.

Nominantu profili publicēti mājaslapā www.wingsaward.ru.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)