Par banku Investoriem

Par banku

Noslēdzas pieteikumu pieņemšana uz Ineses Galantes talantu konkursu

2018. g. 12. marts, 13:15 / Serviss Noslēdzas pieteikumu pieņemšana uz Ineses Galantes talantu konkursu, kuru atbalsta Rietumu Bankas Labdarības fonds

Jaunos mūziķus specialitātēs vokālā mākslā, stīgu instrumentu spēlē, pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēlē, kā arī taustiņinstrumentu spēlē konkursa rīkotāji aicina līdz 18.martam aizpildīt pieteikuma anketu konkursa oficiālajā mājas lapā www.inesesgalantestalanti.lv un iesūtīt savus video pieteikumus. Piedalīties var ikviens interesents, neatkarīgi no vecuma. Dalība konkursā ir bez maksas.
“Piecu gadu laikā šis konkurss ir kļuvis par spilgtu un svarīgu notikumu Latvijas mūzikas jomā. Tas dod patiesi unikālu iespēju tiem, kas saista savu nākotni ar klasisko mūziku, izmēģināt savus spēkus, stājoties gan profesionālās žūrijas, gan tūkstošu skatītāju priekšā. Uzskatu, ka ļoti svarīgi ir tas, ka dalība konkursā ir bez maksas, jo mūsu zemē ir daudz talantu, bet diemžēl ne katram ir iespēja piedalīties lielos pasākumos, kuros viņu varētu pamanīt. Ineses Galantes konkurss šādu iespēju dod, un es no visas sirds ceru, ka pateicoties tām mēs atklāsim vēl daudz izcilu mākslinieku”, – tā Rietumu Bankas Labdarības fonda Valdes priekšsēdētāja Inga Šīna.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)