Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka ir uzsākusi sadarbību ar vadošo depozītu izvietošanas platformu Vācijā

2017. g. 23. februāris, 12:07 / Serviss Rietumu Banka uzsākusi sadarbību ar Vācijas vadošo depozītu izvietošanas platformu ZINSPILOT.

Rietumu Banka kļuvusi par pirmo banku Latvijā, kas uzsākusi šādu projektu finanšu tehnoloģiju jomā.

Sadarbojoties ar ZINSPILOT, Rietumu Banka iegūs piekļuvi Vācijas krājieguldījumu tirgum, kas ir lielākais Eiropā un tā apjoms saskaņā ar novērtējumiem ir divi triljoni eiro.

Ar mūsdienīgas platformas starpniecību, kā darbības pamatā ir B2C (bizness patērētājam) princips, Vācijas banku ieguldītāju līdzekļus novirza noguldīšanai depozītos dažādās Eiropas Savienības valstīs. Šādā veidā klienti var izvietot savus naudas līdzekļus ar visizdevīgākajām procentu likmēm visdrošākajā veidā, jo attiecībā uz visiem šādiem noguldījumiem ir spēkā vienotas Eiropas garantijas par ieguldījumu aizsardzību.

Rietumu Bankas valdes loceklis Aleksandrs Vološins norāda: „Projekts ar ZINSPILOT ir uzskatāms piemērs tām priekšrocībām, ko tradicionālajiem bankas pakalpojumiem nodrošina jaunāko tehnoloģiju izmantošana. Šādas sadarbības rezultātā Eiropas banku klienti gūst jaunas, daudz plašākas iespējas gūt garantētus un pietiekami lielus ienākumus no saviem brīvajiem līdzekļiem. Savukārt bankas gūst ievērojami lielākas izredzes piesaistīt stabilus finanšu resursus ES tirgū.”

ZINSPILOT unikālais pakalpojums sniedz Vācijas noguldītājiem plašu piekļuvi Rietumu Bankas depozītu produktiem ar vairāk nekā 1000 tīmekļa vietņu starpniecību.

ZINSPILOT izpilddirektors Andreass Vithjolters (Andreas Wiethölter) norāda, ka: „Vācijas depozītu tirgū novērojams milzīgs līdzekļu pārpalikums. Šo resursu īpašnieki neapšaubāmi ieinteresēti gūt procentu ienākumus arī pašreizējos pasaulē valdošajos negatīvu procentu likmju apstākļos. Mūsu jaunais partneris – Rietumu Banka – piedāvā Vācijas noguldītājiem iespējas izvietot termiņnoguldījumus ar pievilcīgām likmēm, vienlaikus garantējot ieguldījumu aizsardzību atbilstoši visā Eiropā atzītiem un saskaņotiem standartiem.”

Par ZINSPILOT un Deposit Solutions

ZINSPILOT ir Vācijas finanšu tehnoloģiju uzņēmuma Deposit Solutions platforma. 2016. gadā ar ZINSPILOT starpniecību tika izvietoti fizisku personu termiņnoguldījumi par vairāk nekā 1,2 miljardiem eiro.

Hamburgā dibinātais Deposit Solutions bija pirmais uzņēmums, kas Vācijā sāka piedāvāt kompleksu pakalpojumu vienas dienas un termiņnoguldījumu izvietošanai Vācijā un aiz tās robežām. Zemās ieguldījumu minimālās summas un visaugstākās pakalpojuma kvalitātes dēļ, ko apliecina saņemtās profesionālās balvas, Deposit Solutions ir viens no visstraujāk augošajiem finanšu tehnoloģiju jomas uzņēmumiem pasaulē.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)