Par banku Investoriem

Par banku

«Māksla – jūtu teritorija»

2017. g. 22. jūnijs, 09:57 / Labdarība un sponsorēšana Rietumu Bankas struktūrvienība Apella, kura specializējas nekustāmā īpašuma jautājos, turpinās atbalstīt stila vēsturei un lietišķai mākslai veltītās izstādes un citus tematiskus pasākumus.Pavisam nesen Rietumu Bankas galerijā ar lieliem panākumiem noritēja akvareļu izstāde, kuru autore ir Alina Lesova – jaunā Pēterburgas gleznotāja, kuras darbi ir sastopami Krievijas, ASV, Francijas, Vācijas, Meksikas, Itālijas, Polijas muzejos un privātkolekcijās, kā arī tiek regulāri izstādīti skatītāju tiesai Maskavas, Pēterburgas, Eiropas, Amerikas galerijās.

"Šī izstāde ir mūsu otrais projekts. Bet pirmā bija fotoizstāde «Art Deco stils Rīgas arhitektūrā», kas īpaši veiksmīgi noritēja, atklājot īstu terra incognita daudziem rīdziniekiem viņu dzimtajā pilsētā. Jo bija pieņemts uzskatīt, ka Art Deco arhitektūra ir sastopama Francijā, Beļģijā, ASV, bet tikai ne Rīgā, tieši 100 metru attālumā no Rietumu Bankas biroja, – stāsta Marija Suharenko, Rietumu Bankas darbā ar nekustāmo īpašumu specializējošas struktūrvienības Apella vadītāja. – Un šobrīd tā izcilā, spilgtā Alīnas izstāde. Svarīgi ir arī tas, ka ļoti bieži, meklējot jaunus apartamentus, pie mums vēršas tieši pavasarī un vasarā. Manuprāt, moderna stilīga māja alkst pēc mākslas darba. Mēs vēlamies, lai cilvēki, kuri pie mums ir iegādājušies mājokli, dzīvotu tajā skaisti un komfortabli. Un mēs esam gatavi to sekmēt ne tikai kā rieltori, bet arī kā labi draugi.

Turklāt ar Rietumu Bankas un Apella atbalstu Rīgā 2016.-17. gados norisinājās lekciju cikls «Māksla – jūtu teritorija», kuru pasniedza Ermitāžas darbiniece, vieslektore no Krievu muzeja – Svetlana Jeršova, mākslas zinātņu kandidāts, Krievijas mākslinieku padomes kritikas sekcijas loceklis.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)