Par banku Investoriem

Par banku

Rītdien Rīgā notiks konkursa Rietumu FinTech Challenge fināls

2016. g. 20. aprīlis / Labdarība un sponsorēšana Kā jau iepriekš tika ziņots, 21. aprīlī ir paredzēts noslēdzošais pasākums starptautiskajā start-up uzņēmumu konkursā Rietumu FinTech Challenge by TechHub Riga Academy. Jaunākās ziņas liecina, ka tajā piedalīsies Krievijas uzņēmēju banka « Точка» , kas ietilpst finanšu grupā « Открытие» , kā arī Kristofers Lousens no Holvi bankas.Rietumu FinTech Challenge by TechHub Riga Academy notiek jau otro gadu pēc kārtas. Konkurss iecerēts kā ērta platforma, kur jaunie uzņēmumi var parādīt sevi, savas idejas un potenciālu. Organizatori uzskata, ka ideālā variantā šis konkurss varētu kļūt par vietu, kur perspektīvas idejas satiekas ar investoriem un potenciālajiem partneriem, citiem vārdiem — ar pieredzējušo biznesu, kas var sniegt palīdzīgu roku jaunajiem.

Šī gada konkursa programmā paredzētas vairākas diskusiju sesijas, kurās piedalīsies start-up uzņēmumu vidū labi pazīstamais Andris Bērziņš no TechHub Riga, Jevģēnijs Kazaņins, kas pārstāv savu projektu Twino, pagājušā gada konkursa uzvarētājs Mārtiņš Valters no Mintos, Kristofers Lousens no Holvi, Eva Ponomarjov – UKTI Baltijas investīciju vadītāja un vecākais Rietumu Bankas viceprezidents Jevģēnijs Djugajevs, kurš ir atbildīgs par IT un uzņēmējdarbības tehnoloģiju jautājumiem. Pēc “mentoru” sesijām vārds tiks dots katram no dalībniekiem, lai prezentētu savu biznesa ideju.

Lai saglabātu intrigu, pasākuma dalībnieki iepriekš neatklāj savu runu tēmas. Taču jau droši zināms, ka Krievijas uzņēmēju banku «Точка», (kas ietilpst bankā «Открытие»), pārstāvēs vecākais viceprezidents un biznesa attīstības direktors Maksims Janpoļskis un CEO Boriss Djakonovs, kam sekos Kristofera Lousena uzstāšanās, pārstāvot tradicionālās bankas pretmetu, savu privāto projektu — uzņēmējiem, frīlan ceriem un mazajam biznesam domāto banku Holvi.

Šī gada žūrijas sastāvu veido fintech nozares ekspertu komanda. Žūrijā piedalīsies gan diskusiju sesiju dalībnieki, gan Rietumu Bankas Valdes loceklis Renāts Lokomets, Rietumu Bankas Padomes priekšsēdētāja vietnieks Brendans Mērfijs, Akoss Kiss-Dozsajs, kas pārstāv ievērojamo projektu Savedo, kā arī Normunds Igolnieks no ZGI un Eva Ponomarjov — UKTI Baltijas investīciju vadītāja.

Tehnoloģiskie projekti finanšu pakalpojumu jomā tiek uzskatīti par vienu no perspektīvākajiem start-up uzņēmumu darbības virzieniem. Pēdējā laikā tiek paplašināta sadarbība starp tradicionālajām finanšu iestādēm un fintech nozari. Abas puses tajā saskata lielisku perspektīvu, un tieši tāpēc tāda mēroga konkursā kā Rietumu FinTech Challenge rīkošana Latvijā ir tik svarīga vietējās “ start-up ekosistēmas” attīstībai.

Detalizēta informācija par Rietumu FinTech Challenge by TechHub Academy pieejama mājas lapā www.rietumufintech.com.

TechHub Riga ir lielākā IT un tehnoloģiju start-up uzņēmumu organizācija Latvijā. Tā veicina jaunu darbavietu veidošanos un vairo jauno uzņēmēju zināšanas. Šobrīd TechHub Riga aktīvi darbojas vairāk nekā 30 start-up uzņēmumu. Organizācijas dalībnieku un absolventu vidū ir tādi uzņēmumi kā infogr.am, Funderful, Fabula, Froont, Sellfy un MaxTraffic. TechHub Riga regulāri rīko arī pasākumus, kas saistīti ar uzņēmējdarbības un tehnoloģiju jomu, piemēram, ikmēneša TechHub akadēmijas tikšanās un ikgadējo konferenci TechChill Baltics. TechHub Riga stratēģiskais partneris ir komunikāciju uzņēmums Lattelecom.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)