Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Bankā ir atklāta izsoles priekšmetu izstāde

2018. g. 10. maijs, 16:28 / Labdarība un sponsorēšana Tradicionālā mākslas un antikvāro priekšmetu pavasara izsole Rietumu Bankā šogad notiks sestdien, 19. maijā.

Lotes, kas iekļautas izsoles katalogā, šīs un nākamās nedēļas nogalē būs apskatāmas izstādē Rietumu Bankā.Savukārt virtuālā ekskursijā pa izstādi varat doties šeit.

Šoreiz izsoles rīkotāji piedāvā 340 izcilus glezniecības, grafikas, tēlniecības un lietišķās mākslas darbus, tostarp arī īpaši vērtīgus, unikālus priekšmetus, kas ārkārtīgi reti nonāk tirgū.

Izsoles dalībnieki varēs iegādāties patiesus retumus, ko radījuši latviešu mākslas izcilākie meistari, tādi kā Janis Rozentāls, Jānis Valters, Voldemārs Irbe, Aleksandrs Drēviņš, Jānis Ferdinands Tīdemanis, Ludolfs Liberts, Valdis Kalnroze, Eduards Kalniņš, Leo Kokle, Aleksandra Beļcova, Jānis Pauļuks, Herberts Siliņš, Maija Tabaka un citi.

Savukārt Eiropas un Krievijas mākslu pārstāvēs Henriks Semiradskis, Aleksandrs Borzovs, Vladimirs Muravjovs, Sergejs Vinogradovs, Staņislavs Žukovskis, Aleksandrs Čirkovs.

Lietišķās mākslas sadaļā tiek piedāvāti šedevri un unikāli vēstures artefakti: zelta un sudraba juvelierizstrādājumi, bronzas priekšmeti un porcelāns.

Likmes izsolē varēs veikt klātienē, atrodoties zālē, kā arī neklātienē ‒ reālā laika režīmā izmantojot internetu vai tālruņa līnijas. Izsoļu nama mājaslapā būs skatāma izsoles tiešraide.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)