Par banku Investoriem

Par banku

Rīgā notiks Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā

2017. g. 22. jūnijs, 12:52 / Labdarība un sponsorēšana Svētdien 25. jūnijā Rīgā, Biķernieku stadionā , notiks Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā .

To rīkošanu Latvijas galvaspilsētā atbalsta Rietumu Banka, kas jau daudzus gadus palīdz šā populārā sporta veida attīstībai Latvijā .Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās piedalīsies Vācijas, Itālijas, Francijas un Latvijas komandas.

Latvijas pārstāvji būs spēcīgi sportisti: Andžejs Ļebedevs, Maksims Bogdanovs, Kjasts Puodžuks, Jevgeņijs Kostigovs. Speciālisti uzskata, ka labvēlīgu apstākļu gadījumā viņiem ir visas iespējas pārspēt konkurentus un iegūt tiesības startēt Pasaules kausa sacensībās, nākotnē pat izcīnot čempiona titulu.

Spīdvejs ir viens no populārākajiem motosporta veidiem pasaulē. Latvijā tam ir ievērojamas tradīcijas un vairāk nekā 50 gadus sena vēsture.

Par Latvijas spīdveja centru tradicionāli tiek uzskatīta Daugavpils – Latvijas otrā lielākā pilsēta, kurā atrodas viens no Eiropā labākajiem spīdveja trekiem. Pirms diviem gadiem tika pabeigta Biķernieku stadiona rekonstrukcija, tagad spīdvejs aktīvi tiek attīstīts arī Rīgā.

Šīsnedēļas sacensības būs vērienīgākais pēdējo gadu notikums Biķernieku stadionā, tāpēc rīdziniekiem un pilsētas viesiem pavērsies visas iespējas novērtēt šīs trases potenciālu.

Rietumu Banka un tās Labdarības fonds pēdējos desmit gadus aktīvi atbalsta spīdveju, kļūstot par nozīmīgu starptautisku sacensību Latvijā sponsoriem, kā arī palīdzot jauniešiem veidot karjeru spīdvejā.

Pasaules kausa kvalifikācijas sacensības spīdvejā Biķernieku stadionā sāksies 25. jūnijā plkst. 16.00.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)