Par banku Investoriem

Par banku

Rīgā ar panākumiem notikusi konference ReputationTime

2016. g. 16. maijs / Serviss Pagājušajā piektdien ā Rīgā notika Rietumu Bankas atbalstītā otrā konference ReputationTime. Sadarbības projekta laikā norisinājās vairāki pasākumi, tajā skaitā līderismam un reputācijai veltītās meistarklases Rietumu Capital Centre telpās.Pirmā starptautiskā Eiropas konference notika Parīzē 2013. gada janvārī un kopš tās reizes ir kļuvusi par veiksmīgāko pasākumu menedžmenta reputācijas segmenta problēmu un perspektīvu apspriešanai. Tās dalībniekiem ir iespēja izprast jēdziena „reputācija” būtību, novērtēt šī procesa mehānismus, ņemot vērā Baltijas specifisko situāciju.

Konference ReputationTime 2016 notika simboliskā vietā Rīgā – kultūras pilī Ziemeļblāzma. Pasākumā galvenās tēmas uzsvars tika likts uz līderismu, biznesa līdera īpašībām un īpatnībām, kā arī zīmoliem. Spīkeri, izmantojot arī personīgo pieredzi, apsprieda valstu un teritoriju vērtības, palīdzēja saprast, kā ir jāuzvedas, lai uzvarētu un iegūtu cilvēku simpātijas. Uzstājās dažādu biznesa nozaru – mediju, labdarības projektu, slavenu zīmolu – pārstāvji, piemēram, žurnāla Forbes Russia galvenais redaktors Nikolajs Uskovs, Mitja Aļeškovskis no fonda Нужна помощь (Krievija), uzņēmuma L’Oreal viceprezidents Robērs Salmons (Francija) u. c.

Visā pasaulē pazīstamais komunikācijas eksperts, FTI Consulting EU vadītājs, asociācijas IPRA starptautisko attiecību eksprezidents, viens no ievērojamā reputācijas menedžmenta pasākuma rīkotājiem Kristofs Žinistī atzina: „Man ir grūti spriest par pasākuma līmeni, tomēr varu droši apgalvot, ka cenšos uzaicināt tādus spīkerus, kuru uzstāšanās liek aizdomāties ikvienam klausītājam. Viņu līmenis ir atšķirīgs, tomēr katram ir ko teikt. Konferencē piedāvāju mēģināt, darīt, iet pretī panākumiem, šaubīties un atmest šaubas. Ja runājam par līderismu un reputāciju, ir jāsāk ar kādu būtisku niansi jums ir jābūt stāstam, ko izstāstīt.”

Pasākumā piedalījās apmēram 400 biznesa līderi, komunikācijas un mārketinga profesionāļi, ievērojamu uzņēmumu un biznesu augstākā līmeņa menedžeri, kā arī talantīgi studenti no Baltijas un Eiropas valstīm. Lai gan konferences darba valoda bija angļu, kuluāros varēja dzirdēt arī latviešu, krievu un vācu valodu.

ReputationTime tiek rīkota, lai uzaicinātie spīkeri un viņu stāsti iedvesmotu, lai sagatavotu sevi un savu biznesu citai stratēģijai, ievērojot jaunās tehnoloģiskās iespējas. Konferenci sadarbībā ar vadošo reputācijas uzņēmumu Lejiņa&Šleiers rīkoja nevalstiskā organizācija Nordic Reputation Institute, pasākuma oficiālā banka bija Rietumu Banka.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)