Par banku Investoriem

Par banku

Rīt Rīgā sāksies starptautiskā konference eCom21

2017. g. 15. novembris, 14:02 / Serviss Ceturtdien Rīgā sāksies starptautiskā tiešsaistes uzņēmējdarbības konference eCom21 , kas turpināsies divas dienas.

Šis forums Latvijas galvaspilsētā notiks jau sesto reizi, un to, tāpat kā līdz šim, atbalsta Rietumu Banka.Konference pulcēs ap 600 dalībniekiem no vairāk nekā 20 valstīm. Tostarp – no Krievijas, Baltkrievijas, Igaunijas, Nīderlandes, ASV, Lielbritānijas, Somijas, Vācijas, Maltas, Kipras, Ukrainas, Azerbaidžānas, Kazahstānas, Uzbekistānas un vairākām citām valstīm.

eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko atzīst: „Ir acīmredzams, ka konferences autoritāte un pasākumam veltītā interese aizvien pieaug. Esmu drošs, ka tas notiek, jo mēs tiecamies sniegt lietderīgu informāciju konkrētam biznesam. Garlaicīgi referāti nav mūsu profils, eCom21 vienmēr nozīmē sarunas, asas diskusijas, viedokļu apmaiņu un lietišķus kontaktus.”

Foruma centrālā tēma ir „E-Commerce HD⊃2;: Homo Digitalis in High Definition”. Dalībnieki diskutēs par to, kā konkrēta cilvēka vēlmju un vajadzību izpratne palīdz veidot un attīstīt biznesu. Kā arī – kādas tehnoloģijas ir ieteicamākas šādas stratēģijas īstenošanai.

Paralēli galvenajam tematam uzmanība tiks pievērsta arī citām svarīgām e-komercijas tendencēm. Piemēram, būtiskām izmaiņām online biznesa regulēšanā, kriptovalūtu un blockchain tehnoloģiju nākotnei, strauji progresējošajam lietu internetam, kiberdrošībai, jauno tirgu perspektīvām u. c.

Divu dienu laikā eCom21 viesi varēs noklausīties autoritatīvu nozares ekspertu un veiksmīgu praktiķu uzstāšanās, piedalīties diskusijās, neformālos apstākļos apmainīties viedokļiem un veidot jaunus lietišķus kontaktus.

Foruma pirmajā dienā tajā uzstāsies tādu zināmu servisu kā Alibaba Group, eBay Russia, Yandex.Money, VKontakte pārstāvji; arī maksājumu sistēmas VISA, Rietumu Bankas, fonda Skolovo, Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta un citu struktūru eksperti.

Piektdien tiek plānotas Globitex, Google Russia, OZON.ru, ESET, ICOnic.vc, CleverDATA, Deloitte un daudzu citu starptautisku uzņēmumu augstākā līmeņa menedžeru uzstāšanās.

„eCom21” ir Baltijas lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, Austrumeiropas un Rietumeiropas, NVS, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu tajā aicināti piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji, e-komercijas eksperti un biznesa „haizivis”. Konferenci atbalsts Rietumu banka.

Konferences ģenerālpartneris ir starptautiskā procesinga kompānija DECTA . Tā sniedz augsto tehnoloģiju servisu interneta-ekvairinga, procesinga un maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē.

Uzzināt precīzāku eCom21 programmu un reģistrēties dalībai konferencē var mājaslapā ecom21.com .

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)