Par banku Investoriem

Par banku

Rīgā ir noslēgusies Vladislava Tretjaka un Sergeja Naumova vārtsargu skolas vasaras treniņnometne

2018. g. 13. jūnijs, 15:13 / Labdarība un sponsorēšana Jau devīto gadu pēc kārtas ar Rietumu Bankas atbalstu uz desmit dienām savas durvis bija vērusi Starptautiskā Vladislava Tretjaka un Sergeja Naumova vārtsargu skola . Jaunie sportisti no visas pasaules atbrauca šurp, lai apmeklētu slaveno spēlētāju meistarstundas.Šogad Latvijā viesojās apmēram 40 jaunie vārtsargi no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Francijas, Somijas, Spānijas un Vācijas. Meistarklasēs piedalījās arī mūsu, Latvijas, sportisti. Jaunākajam sportistam bija 8, bet vecākajam ‒ 28 gadi. Vārtsargu skolas nodarbībās piedalās arī jaunietes ‒ sieviešu hokeja uzlecošās zvaigznes.

Starptautiskā Vladislava Tretjaka un Sergeja Naumova vārtsargu skola nav bērnu atpūtas nometne. Tā piedāvā nevis izklaides, bet gan skarbu treniņu programmu. „Tā ir profesionāla treniņnometne,” saka ievērojamais Latvijas vārtsargs, viens no skolas dibinātājiem un treneris Sergejs Naumovs. „Sportistam, pat ja viņš ir jauns, ir jābūt patstāvīgam un jājūt atbildība gan treniņos, gan brīvajā laikā. Mēs tiecamies uz to. Lai gan, ja jauniešiem ir kādi vispārīgi ieteikumi par brīvā laika pavadīšanas iespējām, cenšamies viņu vēlmes ņemt vērā.”

Rīgas vārtsargu skolas galvenais treneris Vladislavs Tretjaks ne tikai sniedz autogrāfus un novēlējumus saviem audzēkņiem. Šeit, Latvijā, viņš spēlē vairākas lomas. Slido ar hokeja nūju rokās un vada meistarklases jaunajiem vārtsargiem, daloties pieredzē un zināšanās.

„Šiem puišiem vissvarīgākā ir vēlēšanās. Vēlēšanās būt par sportistu, spēlēt hokeju, stāvēt vārtos,” saka slavenais sportists Vladislavs Tretjaks. „Viss pārējais nāk ar laiku ‒ gan darbaspējas, gan mērķtiecība, gan uzstājība un neatlaidība. Tikai tad pietiek spēka, sakožot zobus, iet uz priekšu un sasniegt arvien jaunas virsotnes.

Hokejs pasaulē ir ļoti populārs, ar šo sporta veidu nodarbojas ļoti daudz jauniešu. Redzu, ka tiem puišiem, kuri ir atbraukuši pie mums, ir spēcīga motivācija, lai kļūtu par īstiem meistariem, iekļūtu savu valstu komandās un izlasēs. Tomēr viņiem būs jāpārvar ļoti sīva konkurence, un vienmēr kāds mīs uz papēžiem.

Cik centīgi viņi strādās tagad, tik veiksmīgs būs viņu liktenis. Visticamāk, ka ne visi kļūs par vārtsargiem, nebūt ne visi izvēlēsies sportista karjeru. Tomēr jau pašlaik viņiem ir mērķis ‒ būt labākajiem. Vai viņi būs labākie hokejā vai kādā citā profesijā, to nevar pateikt neviens. Tomēr par to, ka tieši hokejs viņiem palīdzēs atrisināt jebkuras problēmas un sarežģījumus un gūt panākumus ‒ es nešaubos ne mirkli!”Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)