Par banku Investoriem

Par banku

Jūrmalas mūzikas sezonas kulminācija: Laima Vaikule atkal pulcē savus draugus uz Rendez-vous

2016. g. 4. jūlijs / Labdarība un sponsorēšana Šodien Jūrmalā notika plaša preses konference , kas bija veltīta 2016. gada vasaras sezonas spilgtākā notikuma – festivāla „Laima Vaikule Jūrmala Rendez-vues” – atklāšanai. Pateicoties tradicionālajam Rietumu Bankas atbalstam, šonedēļ Dzintaru koncertzālē festivāls skanēs četras dienas.Pirmais festivāls „Laima Vaikule Jūrmala Rendez-vues” notika pagājušajā gadā un ilga divas dienas. Toreiz izskanēja doma, ka tiek plānots un sapņots par ikgadēju notikumu, kuram, saskaņā ar Laimas Vaikules teikto, uz vienas skatuves vajadzētu pulcēt izcilus dažādu valstu populārās mūzikas izpildītājus. 2015. gada preses konferencē leģendārā latviešu dziedātāja sacīja: „Mūsu pienākums ir apvienot. Varam dziedāt, varam būt kopā, varam neaizmirst viens otru un turpināt draudzēties – tāda ir mūsu misija.”

Galvenais nosacījums sarežģītā uzdevuma īstenošanai bija, lai jaunais projekts patiktu visiem: gan mūziķiem, gan viesiem, gan skatītājiem. „Randiņš” Dzintaros iekaroja skatītāju un profesionāļu sirdis. Tādēļ radās iespēja festivāla programmu paplašināt divkārt. Piedalīties svētkos piekrita daudzi populāri Krievijas un Latvijas estrādes dziedātāji.

Rietumu Bankas Padomes loceklis Aleksandrs Gafins preses konferencē teica:

„Rietumu Banka jau kopš pirmā brīža atbalstīja šo festivālu, un mēs ļoti priecājamies, ka tas, pateicoties Laimai Vaikulei, ir ieguvis savu individuālo radošo seju. Šogad festivāls var vēl plašāk atklāt savu potenciālu, sasniegt jaunu radošo līmeni. Mūsuprāt, ir ļoti svarīgi, ka šis brīnišķīgais notikums ne tikai padara krāšņāku Jūrmalas sezonu, bet arī sniedz jaunas iespējas pilsētas attīstībā, tās popularitātē uzņēmējdarbības jomā un šobrīd tik svarīgajā attiecību nostiprināšanā starp cilvēkiem.”

Pavisam drīz uz skatuves kopā ar Laimu Vaikuli uzstāsies Hibla Gerzmava, Grigorijs Ļepss, Edīte Pjeha, Emins Agalarovs, Kristīna Orbakaite, Maksims Galkins, Larisa Doļina, Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs, Jeļena Vaenga, Sergejs Mazajevs, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska, Stass Pjeha, Verka Serdjučka, Potaps un Nastja, Ilona Broņevicka, grupas Serebro, VIA Gra, Vremya I Steklo, Musiqq, M-Band un, protams, latviešu dziedātāji Intars Busulis, Jānis Stībelis, Olga Rajecka, Lauris Reiniks un Marija Naumova.

Atgādinām, ka šogad festivāla koncertus varēs redzēt arī dažādu valstu televīzijas skatītāji. Tiešraidi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošinās Pirmais Baltijas kanāls, kā arī RTVi un Musicbox.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)