Par banku Investoriem

Par banku

eCom21: aktuālas tēmas, nepastarpināta komunikācija un biznesa kontakti

2017. g. 14. novembris, 15:09 / Serviss Rīt noslēgsies online reģistrēšanās 6. Starptautiskajai konferencei eCom21, kas 16. un 17. novembrī notiks Rīgā.

Šogad šajā nozīmīgajā profesionālajā forumā piedalīsies vairāki simti tiešsaistes uzņēmējdarbības profesionāļu no visas pasaules, eksperti, finansisti, starptautisko tiesību un IT speciālisti, kā arī citu nozaru pārstāvji.Šā gada foruma centrālā tēma ir „E-Commerce HD⊃2;: Homo Digitalis in High Definition”. Dalībnieki apspriedīs, kā konkrēta cilvēka – klienta vēlmju un vajadzību izpratne var palīdzēt biznesa attīstībā un pilnveidošanā.

Foruma spīkeru vidū ir tādu labi zināmu servisu kā Alibaba Group, Yandex.Money, VKontakte, Mail.ru, IBM, procesinga centra DECTA (Latvija) un citu uzņēmumu augstākā līmeņa menedžeri. Konferences formāts jau tradicionāli paredz ne tikai lietišķus ziņojumus, bet arī plašas diskusiju, viedokļu apmaiņas, neformālu sarunu un jaunu biznesa kontaktu veidošanas iespējas.

Konference Latvijas galvaspilsētā notiks jau sesto gadu pēc kārtas, un šajā laikā ir izveidojies ļoti cienījams tās pastāvīgo dalībnieku pulks. Viens no viņiem – Krievijas Elektroniskās naudas un naudas pārvedumu asociācijas prezidents Viktors Dostovs uzskata: „Man ļoti patīk, ka konferences rīkotāji katru gadu cenšas atrast nevis vienkārši jaunas tēmas, ko apspriest – viņi meklē tēmas, kas ir patiesi nozīmīgas tirgus praktiķiem. Tas ir lieliski, jo šādas diskusijas ir ļoti lietderīgas gan stratēģiskam redzējumam, gan taktikas plānošanai.”

Savukārt CleverDATA ģenerāldirektors Deniss Afanasjevs par vienu no iemesliem, kādēļ ir vērts piedalīties forumā, uzskata dialogu un iespēju apmainīties viedokļiem gluži jaunā līmenī: „eCom21 pulcē vadošos pasaules līmeņa ekspertus, starptautisku uzņēmumu pārstāvjus, kā arī dažādu pasaules nostūru lokālo tirgu dalībniekus. Te valda lieliska atmosfēra, lai risinātu sarunas un veidotu biznesa attīstībai noderīgus kontaktus. Konferenci eCom21 ir jāapmeklē, lai saprastu, kāda rīt būs elektroniskās komercijas pasaule, kā arī rastu daudz jaunu ideju, noderīgus kontaktus un partnerus.”

Viņam piekrīt arī ICONIC.VC vadītājs Aleksejs Pospehovs: „eCom21 apbrīnojamā kārtā spēj vienot dažādu tiešsaistes uzņēmējdarbības nozaru, e-komercijas, banku sektora un fintech pārstāvjus. Tā ir absolūti unikāla vieta, kur kolēģi, kas guvuši pieredzi ASV, Eiropas Savienībā, Krievijā vai Āzijā, var apmainīties viedokļiem un gūt jaunas iespējas.”

Juridiskās firmas Tal Ron, Drihem and Co vadošais partneris un direktoru padomes priekšsēdētājs Tals Ichaks Rons, raksturojot Rīgas forumu, īpaši uzsver: „eCom21 ir kļuvusi par nozīmīgāko Centrālajā un Austrumeiropā notiekošo maksājumu jomas konferenci, un mēs priecājamies par iespēju atkal būt Rīgā, satikt šeit mūsu klientus, draugus un biznesa partnerus. Mums īpaši patīk šī foruma mājīgais formāts – šeit tiekas augstākā līmeņa menedžeri, un tieši tas ļoti atšķir šo konferenci no pārpildītajiem masu pasākumiem. eCom21 raksturo arī spīkeru ziņojumu kvalitāte un daudzveidība.”

6. konferencē eCom21 piedalīsies gan kaimiņvalstu – Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, gan citu pasaules reģionu pārstāvji. Piemēram, viesi no Nīderlandes, ASV, Lielbritānijas, Japānas, Maltas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Kazahstānas, Uzbekistānas un citām valstīm.

Forumu tradicionāli atbalsta Rietumu Banka – reģionālā līdere e-komercijas apkalpošanas jomā.

„eCom21” ir Baltijas lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, Austrumeiropas un Rietumeiropas, NVS, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu tajā aicināti piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji, e-komercijas eksperti un biznesa „haizivis”. Konferenci atbalsts Rietumu banka.

Konferences ģenerālpartneris ir starptautiskā procesinga uzņēmums DECTA. Tā sniedz augsto tehnoloģiju servisu interneta-ekvairinga, procesinga un maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē.

Uzzināt precīzāku eCom21 programmu un reģistrēties dalībai konferencē var mājaslapā ecom21.com.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)