Par banku Investoriem

Par banku

Forumā eCom21 uzstāsies dažādu valstu tiešsaistes industrijas eksperti

2017. g. 15. septembris, 11:30 / Serviss Starptautiskajā konferencē eCom21 , kas 16. un 17. novembrī notiks Rīgā, uzstāsies autorit at īv i Eiropas valstu , NVS un citu pasaules reģionu tiešsaistes industrijas profesionāļi un eksperti.

Šis Baltijā nozīmīgākais tematiskais forums notiks jau sesto reizi, un tā patrons visus šo gadus ir Rietumu Banka.Šā gada konferences galvenā tēma ir E-Commerce HD⊃2;: Homo Digitalis in High Definition. Tās dalībnieki pētīs, kā fokusēšanās uz tiešsaistē esošā cilvēka interesēm, vajadzībām un individuālajām īpatnībām maina elektroniskās komercijas formas un virzienus.

Forumā savā pieredzē dalīsies un uzskatus par nozares nākotni paudīs gan Austrumvalstu, gan Rietumvalstu spožākie prāti.

Šogad konferenci atkal apmeklēs viens no tās pastāvīgajiem viesiem – Bitcoin Foundation un Globitex priekšsēdētājs, nChain korporatīvās stratēģijas viceprezidents Džons Matoniss, kura uzstāšanās iepriekšējās eCom21 konferencēs radīja plašu rezonansi. Bitco in tēvs pastāstīs par jaunākajām tendencēm kriptovalūtu un blockchain tehnoloģijas uzvaras gājienā, kas aizvien vairāk ietekmē finanšu pasauli kopumā un tai skaitā interneta maksājumus.

Pirmo reizi eCom21 piedalīsies ESET pārstāvniecības Krievijā un NVS vadītājs Deniss Matejevs. eCom21 programmas direktors Mihails Bode stāsta: „Pagājušajā gadā auditorijā notikušās diskusijas par kiberdrošību liecināja, ka par uzņēmējdarbības ciparu aizsardzības praksi ir jārunā daudz biežāk un nopietnāk, tādēļ šoreiz šim virzienam ir atvēlēta atsevišķa sekcija.”

Accuity viceprezidents Toms Goldings detalizēti analizēs AMLD4 un AMLD5 direktīvas un to, kā tirgu ietekmēs aizvien stingrākās Eiropas tirgus regulēšanas prasības. Foruma viesu vidū būs arī eBay vadītājs Krievijā un attīstības tirgos Iļja Kretovs, Яндекс.Деньги komercdirektors Aleksandrs Magomedovs, pētījumu aģentūras Data Insight dibinātājs Fjodors Virins un daudzi citi jomas profesionāļi.

Mihails Bode akcentē, ka eCom21 pirmām kārtām ir uzņēmējiem paredzēta, reālam biznesam veltīta konference: „Šeit vienmēr liela vērība tiek veltīta savstarpējai saziņai ekspertu vadītajās sesijās, diskusijās zālē, kuluāros un pie izstāžu stendiem. Tiek radītas visas iespējas, lai viesi varētu apmainīties viedokļiem, apspriest ziņojumus un parunāt ar spīkeriem, veidot jaunus lietišķus kontaktus.”

Vēl viena eCom21 firmas zīme ir piesātināta ikvakara programma, kuras laikā sarunas un iepazīšanās turpinās neformālos apstākļos.

Precīzāku „eCom21” programmu var uzzināt konferences mājaslapā ecom21.com. Tur var arī reģistrēt ies dalīb ai forumā. Līdz 1. oktobrim tiek piedāvāta īpaši izdevīga cena – 700 eiro vienam dalībniekam, 595 eiro – trim un vairāk dalībniekiem.

„Rietumu eCom21” ir Baltijas valstīs lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To regulāri apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāl eiropas , kā arī Austrumu un Rietumeiropas, NVS valstīm, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu konferences rīkotāji aicina forumā piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājus, e-komercijas ekspertus un biznesa „haizivis”. „Rietumu eCom21” – tā ir platforma diskusijām par aktuāliem jautājumiem elektroniskajā komercijā, kā arī iespēja dibināt noderīgus biznesa kontaktus. Tieši šī praktiskā ievirze ir kļuvusi par konferences vizītkarti.

Konferences ģenerālpartneris ir „DECTA” – star ptautisks procesinga uzņēmums. Tas s niedz augsto tehnoloģiju servisu interneta ekvairinga, procesinga, maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē . „DECTA” biznesa filozofijas pamatprincips ir individuāla pieeja katra m klientam ; uzņēmums piedāvā labākos risinājumus, kas nemitīgi tiek pilnveidoti saskaņā ar pārmaiņām globālajā maksājumu industrijā .

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)