Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka trešo reizi piedalās konferencē Black Sea Grain-2017

2017. g. 3. aprīlis, 16:02 / Serviss 5.6. aprīlī Rietumu Banka Kijevā piedalīsies XIV starptautiskajā konferencē Black Sea Grain (Melnās jūras reģiona labība), tā ir viens no pasaules lielākajiem labības tirdzniecībai veltītajiem forumiem. Rietumu Bankas pārstāvji forumā piedalās jau trešo gadu.Kā ziņo organizatori, šoreiz forums Kijevā pulcēs vairāk kā 700 delegātus, tostarp lielāko Ukrainas un ārvalstu lauksaimniecības uzņēmumu pārstāvjus: ražotājus, tirgotājus, lauksaimniecības holdingsabiedrības, loģistikas un citus uzņēmumus. Sagaidāms, ka tajā piedalīsies nozīmīgākie vadītāji un vadošie speciālisti no vairāk nekā 50 uzņēmumiem no visas pasaules, tostarp Singapūras, Izraēlas, Baltijas valstīm, Amerikas, Krievijas un citām valstīm.

Rietumu Bankas delegācijas konferencē vadītāja būs par kreditēšanas un investīciju jautājumu pārraudzību atbildīgā Valdes locekle Nataļja Perhova.

Foruma divu darba dienu laikā delegāti apspriedīs lauksaimniecības preču un pakalpojumu patēriņa problēmas un tendences pasaules ekonomikas pieauguma palēninājuma, kā arī parādu krīzes saasināšanās apstākļos, prognozes lauksaimniecības produkcijas pieprasījuma 2017./2018. g. sezonai, pieprasījuma un piedāvājuma līdzsvaru Vidusjūras un Āzijas reģionā, konkurences lauksaimniecības izejvielu tirgū jautājumus, klimata apstākļu ietekmi, loģistikas attīstību, šīs nozares pievilcību investīcijām un daudzus citus aktuālus jautājumus.

Rietumu Bankas Valdes locekle Nataļja Perhova norāda:

„Tirdzniecības finansēšana Rietumu Bankai ir joma, kurā mums ir uzkrāta būtiska pieredze un ekspertu zināšanas. Mēs jau vairāk nekā 20 gadus sekmīgi strādājam ar starptautiskajiem klientiem, to darījumiem un projektiem lauksaimniecības nozarē.

Mēs esam viena no nedaudzajām bankām savā reģionā un Eiropā kopumā, kas finansē tirdzniecību aiz eirozonas robežām. Mūsu operāciju apjoms šajā jomā palielinās katru gadu, un Rietumu Banka ar lielu optimismu raugās uz tirdzniecības finansēšanas nozari, nepārtraukti pilnveidojot un uzlabojot nosacījumus vērienīgu projektu īstenošanai.

Piedaloties šajā forumā trešo gadu pēc kārtas, mēs uzkrājam pieredzi, kuras nozīmi ir grūti pārvērtēt: tie ir darījumu kontakti un attiecības ar lielākajiem lauksaimniecības nozares dalībniekiem no visas pasaules, mēs piedāvājam savus pakalpojumus un iespējas, atrodam un pēc tam palīdzam īstenot interesantus starptautiskā finansējuma projektus.”

Black Sea Grain ir starptautiska platforma pasaules labības tirgus un Melnās jūras reģiona valstu tirgu svarīgāko tēmu un attīstības perspektīvu apspriešanai. Konference kopš 2004. gada notiek regulāri, tā ir viens no pasaules lielākajiem labības tirdzniecībai veltītajiem forumiem.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)