Par banku Investoriem

Par banku

Darbu ir sākusi Baltijas nozīmīgākā e-komercijas konference eCom21

2017. g. 16. novembris, 12:34 / Serviss Šodien Rīgā darbu ir sākusi 6. Starptautiskā konference eCom21 , kurā ir pulcējušies ap sešiem simtiem e-komercijas profesionāļu un ar to saistīto nozaru pārstāvju.

Forumā tiks apspriesti nozares dalībniekiem svarīgi jautājumi, tiks pētītas aktuālākās tendences un jaunākie veiksmīgas biznesa attīstības risinājumi.

Konferences patronese tradicionāli ir Rietumu Banka.


Konferences eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko

Konferences viesus sveica eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko. Viņš uzsvēra, ka foruma dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug. „Mūsu vidū ir ne mazums cilvēku, kuri piedalās jau sesto gadu, taču priecājos redzēt arī daudz jaunu seju. Mums visiem ir iemesli lepoties ar šo konferenci, kam pašlaik vairs nav analogu. Tēlaini izsakoties, tas ir gan angļu klubs, kur ir patīkami pabūt kopā ar domubiedriem, gan arī austrumu tirgus, kur var atrast visu vajadzīgo. Par to liecina vairāk nekā desmit izstāžu stendi, kas pārstāv praktiski visus elektroniskās komercijas virzienus. Tas ir sava veida romiešu forums, kur uzstājas lietpratīgi oratori, no kuriem daudz var mācīties,” – teica Iļja Ševčenko.

Runājot par šī foruma galveno tematiku, tajā tika uzsvērts, cik svarīgi ir izprast konkrētā cilvēka vajadzības, jo tieši, fokusējoties uz tām, mūsdienās ir iespējams gūt panākumus. „Iepriekšējās konferencēs mēs jau runājām par dažādiem tiešsaistes biznesa virzieniem – izklaides industriju, jauniem naudas veidiem, maksājumu nākotni, Austrumu un Rietumu savstarpējo integrāciju. Aiz visa tā stāv cilvēks, mūsu klients, kura labā mēs ik dienu turpinām strādāt, veidojam jaunus uzņēmumus un izstrādājam progresīvus risinājumus. Tāpēc arī turpmāk strādāsim pie nākotnes e-komercijas attīstības digitālā laikmeta cilvēka labā!” –aicināja foruma dalībniekus Iļja Ševčenko.

„Šā gada foruma galvenā tēma ir „E-Commerce HD⊃2;: Homo Digitalis in High Definition”. Dalībnieku uzmanības centrā būs cilvēks, kura vēlmes un vajadzības ir galvenais tiešsaistes uzņēmējdarbības progresa dzinējspēks.

Paralēli galvenajam tematam uzmanība tiks pievērsta arī citām svarīgām e-komercijas tendencēm. Piemēram, būtiskām izmaiņām online biznesa regulēšanā, kriptovalūtu un blockchain tehnoloģiju nākotnei, strauji progresējošajam lietu internetam, kiberdrošībai, jauno tirgu perspektīvām u. c.

Divu dienu laikā eCom21 viesi varēs noklausīties autoritatīvu nozares ekspertu un veiksmīgu praktiķu uzstāšanās, piedalīties diskusijās, neformālos apstākļos apmainīties viedokļiem un veidot jaunus lietišķus kontaktus.

Šodien, foruma pirmajā dienā, tajā uzstāsies tādu zināmu servisu kā Alibaba Group, eBay Russia, Яндекс.Деньги, Вконтакте pārstāvji; arī maksājumu sistēmas VISA, Rietumu Bankas, fonda Skolovo, Latvijas Valsts ieņēmumu dienesta un citu uzņēmumu eksperti.

Piektdien tiek plānotas Globitex, Google Russia, OZON.ru, ESET, ICOnic.vc, CleverDATA, Deloitte un daudzu citu starptautisku uzņēmumu augstākā līmeņa menedžeru uzstāšanās.

„eCom21” ir Baltijas lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, Austrumeiropas un Rietumeiropas, NVS, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu tajā aicināti piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītāji, e-komercijas eksperti un biznesa „haizivis”. Konferenci atbalsts Rietumu banka.

Konferences ģenerālpartneris ir starptautiskā procesinga kompānija DECTA . Tā sniedz augsto tehnoloģiju servisu interneta-ekvairinga, procesinga un maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē.

Uzzināt precīzāku eCom21 programmu un reģistrēties dalībai konferencē var mājaslapā ecom21.com .

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)