Par banku Investoriem

Par banku

Rīgā ir notikusi ikgadējā studentu un vadošo Latvijas uzņēmēju tikšanās

2016. g. 15. aprīlis / Labdarība un sponsorēšana Vakar Rīgā notika biznesa u n ekonomikas st udentiem nozīmīgs pasākums – networking vakariņas , kopā ar vadošajiem Latvijas uzņēmējiem un Rīgas Biznesa skolas pasniedzējiem, kuru atbalstīja Rietumu Banka .

Kontaktu veidošana (tieši tā var tulkot vārdu networking) notika prestižā vietā – restorānā „Klīversala”, kas atrodas Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā.

Vakariņās bija aicināti 50 talantīgi un perspektīvi dažādu augstskolu studenti. Viņu “vis-à-vis” bija 50 dažādu jomu uzņēmēji un eksperti, tādējādi studenti guva iespēju prezentēt sevi, iepazīties ar potenciālajiem darījumu partneriem un darba devējiem, pietuvojoties mūsdienu biznesa pasaulei.

Šīs tikšanās tēma bija Seeds of Greatness, tulkojumā – „diženuma sēklas”. Tādējādi tika atgādināts, ka daudzi, autoritāti guvuši eksperti un savas jomas speciālisti, ir nākuši no provinces vai atbraukuši no ārzemēm.

Viesu vidū bija ievērojamu Latvijas biznesa projektu veidotāji: Edgars Rozentāls no airDog un startapu vidē labi zināmais Andris Bērziņš no TechHub Riga. Tikšanās laikā viesi labprāt dalījās pieredzē un stāstīja par projektu īstenošanas iespējām globālā mērogā.

Ikgadējās lietišķās vakariņas, kuras ar Rietumu Bankas atbalstu rīko Rīgas Biznesa skolas studentu padome, ir tradīcija, kas turpinās jau trešo gadu. Tajās piedalās arī Rietumu Bankas augstākā līmeņa menedžeri. Daudziem studentiem pēc šāda veida kopīgi veidotiem pasākumiem vakariņām rodas iespēja strādāt Rietumu Bankā – vienā no Latvijas lielākajām un veiksmīgākajām finanšu institūcijām.

Rīgas Biznesa skola tika dibināta 1991. gadā, sadarbojoties Rīgas Tehniskajai universitātei, Bufalo Universitātei (State University of New York at Buffalo, USA) un Otavas Universitātei (University of Ottawa, Canada).

Rīgas Biznesa skola bija pirmā augstskola Baltijā, kurā tika piedāvāta starptautiski atzītā MBA programma angļu valodā. Kopš 2012. gada tiek piedāvāta bakalaura programma biznesa vadībā (Vadīšana starptautiskos uzņēmumos”) ar iespēju saņemt divu augstskolu diplomu.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)