Par banku Investoriem
Uzkrājumi un investīcijas

Uzkrājuma noguldījums bērnam "Oksford"

Šis noguldījumu veids ļauj jūsu bērnu nodrošināt ar līdzekļiem patstāvīgas dzīves uzsākšanā – studējot prestižā augstskolā, iegādājoties nekustamo īpašumu, uzsākot biznesu u.c. Šo noguldījumu var noformēt laika posmā no bērna piedzimšanas līdz viņš ir sasniedzis 18 gadu vecumu, kā arī jebkurā brīdī papildināt noguldīto summu.

Noguldīt

Papildinājums gadā Bērna vecums
Kalkulatoram ir infromatīvs raksturs un tas negarantē pilnīgi precīzu aprēķinu. Rezultāta aprēķināšanā nav iekļauta iespējamā aplikšana ar nodokli.

Nosacījumi
  • noguldījumi EUR
  • Minimālā noguldījuma summa, no kuras sākas procentu aprēķināšana: 5000 EUR
  • Minimālā papildinājuma summa: 500 EUR
  • noguldītie līdzekļi pieder jūsu bērnam un pieeja tiem ir ierobežota – noguldītā summa kopā ar aprēķinātajiem procentiem var tikt izmaksāta tikai bērnam pēc tam, kad viņš ir sasniedzis 18 gadu vecumu 1
  • procentu izmaksa: termiņa beigās
Bērna vēcums *EURUSD
līdz 8 gadiem4%4.5%
no 8 līdz 13 gadiem3.25%4%
no 13 līdz 15 gadiem2.5%3%
no 15 līdz 17 gadiem1.5%2%

*Likmes attiecas uz visiem kontā noguldītajiem līdzekļiem.


1 Īpašos gadījumos, kad pēkšņi rodas nepieciešamība izmantot noguldītos līdzekļus bērna labā līdz viņš ir sasniedzis 18 gadu vecumu, – līdzekļi var tikt izsniegti pirms termiņa, pamatojoties uz bāriņtiesas lēmumu Latvijas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.
Contact us

Rietumu Asset Management sniedz klientiem iespēju noformēt individuālu ieguldījumu portfeli.

Individuālais ieguldījumu portfelis ir pielāgojams investīciju produkts, kas tiek noformēts katram klientam personīgi, ņemot vērā specifiskus mērķus, vajadzības, vēlmes un ierobežojumus.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)