Par banku Investoriem
Uzkrājumi un investīcijas

Portfelis “Commodity Basket”

Investīciju portfelis “Commodity Basket” ir iespēja pelnīt kopā ar reālā sektora vadošajiem uzņēmumiem.
Portfelis sevī ietver kompāniju akcijas, kuru produkcija uz vairākiem gadiem ir nodrošināta ar garantētu pieprasījumu, kurai piedāvājuma ierobežotības apstākļos piemīt pieaugoša vērtība.

Investīciju tips
Individuālais portfelis
Aktīvu klase
Akcijas (publiskās uzņēmumi izejvielu sektorā un ar to saistītajās nozarēs)
Valūta
USD
Investīciju minimālais apjoms
100 000 USD
Ģeogrāfiskais fokuss
Globālie tirgi

Portfeļa “Commodity Basket” bāzi sastāda izejvielu sektora un ar to saistīto nozaru publisko kompāniju akcijas: nafta un gāze, kalnrūpniecība, dzelzs/tērauds, lauksaimniecība, ķīmiskie produkti, mašīnu iekārtas un citi.
Investīciju portfeļa faktisko uzbūvi nosaka Rietumu Asset Management pārvaldnieki, un dažādos laika periodos tas var sevī ietvert 25–35 emitentu akcijas.

Svarīga informācija:
Individuālā ieguldījumu portfeļa “Commodity Basket” pieejamību, kā arī informāciju, kas saistīta ar šī portfeļa izmaksām un ienesīguma rādītājiem, AS Rietumu Asset Management IPS sniedz tikai pēc potenciālā klienta statusa noteikšanas, kā arī ieguldījumu portfeļa piemērotības klienta profilam noteikšanas.

Contact us

Rietumu Asset Management sniedz klientiem iespēju noformēt individuālu ieguldījumu portfeli.

Individuālais ieguldījumu portfelis ir pielāgojams investīciju produkts, kas tiek noformēts katram klientam personīgi, ņemot vērā specifiskus mērķus, vajadzības, vēlmes un ierobežojumus.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)