Par banku Investoriem
Uzkrājumi un investīcijas

Individuālie seifi

Rietumu Bankas depozitārijos gan fiziskajām, gan juridiskajām personām iespējams uz dažādiem termiņiem īrēt individuālos seifus dokumentu un vērtslietu glabāšanai. Klientam tiek piedāvāts izvēlēties vienu no vairākām tilpuma kategorijām. Mazākā seifa izmērs ir 41х245х435 mm; tajā iespējams glabāt mapi ar dokumentiem, vairākas aploksnes, nelielu dārglietu futlāri utt. Lielākā seifa izmērs - 300х260х405 mm. Tajā iespējams brīvi ievietot, piemēram, futbola bumbu.

Rietumu Bankas depozitāriji atrodas Bankas Centrālajā birojā. Bankas depozitāriji aprīkoti saskaņā ar pēdējiem sasniegumiem apsardzes tehnikā un atbilst visām mūsdienu starptautiskajām prasībām, kādas tiek izvirzītas šāda veida glabātuvēm.

Seifa īres termiņš ir neierobežots. Lai īrētu seifu, klientam (vai pilnvarotajai personai) nepieciešams personīgi ierasties bankas Centrālajā birojā, un noslēgt atbilstošu līgumu. Slēdzot līgumu, nepieciešama pase. Turpmāk, apmeklējot seifu glabātuvi, pietiek ar personu apliecinoša dokumenta uzrādīšanu.

Kad līgums parakstīts un saskaņā ar to ir veikta apmaksa (par visu īres termiņu), klientam tiek paziņots individuālais numurs, tiek izsniegtas divas oriģinālatslēgas, pēc kā klients drīkst ieiet depozitārija telpās, kur viņa klātbūtnē seifa durvīs tiek ievietota slēdzene.

Contact us

Rietumu Asset Management sniedz klientiem iespēju noformēt individuālu ieguldījumu portfeli.

Individuālais ieguldījumu portfelis ir pielāgojams investīciju produkts, kas tiek noformēts katram klientam personīgi, ņemot vērā specifiskus mērķus, vajadzības, vēlmes un ierobežojumus.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)