Par banku Investoriem

Kartes

Ērtība un drošība

Individuālais PIN-kods

Jūs varat izvēlēties individuālu PIN kodu, pasūtot karti iRietumu sistēmā. Šis pakalpojums ir pieejams gan pasūtot jaunu karti gan pagarinot vai aizvietojot esošo. Iespēja uzstādīt savu PIN kodu - tas ir papildu komforts, jo Jums nebūs grūtības atcerēties jauno kodu un kartes izmantošana būs vēl vieglāka.

Bezmaksas SMS paziņojumi par darījumiem

M-banka ir konta attālinātas kontroles sistēma. Ar M-bankas palīdzību Jūs varat saņemt informāciju par darījumiem ar Jūsu kartēm, kas paaugstina kartes izmantošanas drošību. Pieslēgt M-Banku ir ļoti vienkārši, kā arī komisija par pieslēgumu un abonēšanas maksa netiek ieturēta.

3D Secure - ātrs un ērts risinājums veicot pirkumus internetā.

Rietumu piedāvā ērtu risinājumu drošiem pirkumiem internetā - koda saņemšana interneta pirkumu apstiprināšanai, saņemot SMS uz mobilo tālruni. Pat ja līdzi nav Rietumu ID, Jūs varēsiet ātri un viegli veikt pirkumu internetā. Kods tiks nosūtīts sms veidā pirkuma autorizācijas brīdī. Lai aktivizētu šo pakalpojumu, Jums nepieciešams tikai vienu reizi pazvanīt uz Bankas Kontaktu centru pa tālruni +371 67025555 vai savam personīgajam menedžerim, lai pieslēgtu mobilā tālruņa numuru.

Izdevīgie nosacījumi papildkartēm
Tagad Jūs varat noformēt Gold vai Platinum papildkarti uz ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Ja Jūs esat korporatīvs klients, gada maksa par papildkarti būs tikai 50% no gada maksas. No privātpersonas par papildkartes noformēšanu tiks ieturēta tikai vienreizēja kartes izdošanas maksa 40 euro apmērā.

Diennakts kartes konta papildināšana
Jūs varat jebkurā laikā veikt Jūsu kartes konta papildināšanu, izmantojot internetbanku vai ērtu un drošu iPad vai iPhone aplikāciju. Jūsu līdzekļi būs Jums pieejami jebkurā laikā, un Jūs vienmēr varēsiet veikt kāroto pirkumu.Rīkojumi, kas ir saņemti pēc bankas dienas beigām (no 21.00 līdz 01.00), tiks izpildīti, tiklīdz tā noslēgsies.

Iespēja noformēt vairāku veidu kartes dažādiem mērķiem
Rietumu piedāvā noformēt divu maksājumu sistēmu Visa un MasterCard kartes. Jūs varat atvērt kartes kontu eiro, un izvēlieties jebkura līmeņa karti. Tā var būt gan zelta karte vai premium klases karte Elite, kas nodrošina konsjerža pakalpojumus. Izvēloties Rietumu kartes, Jums vienmēr būs pie rokas līdzekļi jebkurai dzīves situācijai.
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)