Par banku Investoriem

Kartes

Apdrošināšanas polise

World Elite kartes īpašnieks saņem starptautiskā uzņēmuma AXA Travel Insurance apdrošināšanu ar plašu apdrošināšanas gadījumu klāstu un augstiem kompensāciju limitiem. Apdrošināšana attiecas arī uz ģimenes locekļiem: laulāto draugu (draudzeni) un bērniem vecumā līdz 25 gadiem.

Atsevišķa apdrošināšanas polise nebūs nepieciešama, World Elite karte kalpo arī kā polise.

Apdrošināšanas gadījumsKompensācijas limits (eiro)
Reisa kavēšanās / nokavēšana uz pārsēšanosUz vienu apdrošināšanas gadījumu: līdz 350
Nokavēšana uz reisuUz vienu apdrošināšanas gadījumu: līdz 750
Bagāžas aizturēšana / nozaudēšanaUz vienu apdrošināšanas gadījumu: 500 aizturēšanas gadījumā (pagājušas 4 stundas) + 3 250 nozaudēšanas gadījumā (pagājušas 48 stundas)
Hospitalizācija ārzemēsDienā: līdz 75
Izdevumi par medicīnisko apkalpošanuBez limita
Atbildība trešās puses priekšāUz vienu apdrošināšanas gadījumu: līdz 1 500 000
Nelaimes gadījums ceļojuma laikāUz vienu apdrošināšanas gadījumu: līdz 500 000
Ceļojuma atcelšana / pārtraukšanaUz vienu apdrošināšanas gadījumu: līdz 15 000
Biļešu anulēšanaGadā: līdz 500, par vienu biļeti: līdz 125
Iegādāto preču zādzība / bojājumsGadā: līdz 3 000, minimālā pirkuma summa: 100
Somas / maka zādzībaGadā: līdz 1 000
Atslēgu un dokumentu zādzībaGadā: līdz 300
Iznomāta auto avārija / zādzībaGadā: līdz 50 000
Sporta inventāra zādzībaUz vienu apdrošināšanas gadījumu / gadā: līdz 500 / 2 000


Reisa kavēšanās / nokavēšana uz pārsēšanos

Izdevumu segšana par pirmās nepieciešamības priekšmetu iegādi, ja reiss tiek aizkavēts vairāk kā par 4 stundām. Pakalpojums paredzēts reālu izdevumu segšanai, kuri rodas apdrošinātajai personai un kurus nesedz lidsabiedrība.

Kompensācija tiek izmaksāta katrai cietušo grupai uz čeku pamata, ieskaitot izdevumus par pirmās nepieciešamības precēm (t.i. nav noteikta summa) par ēdināšanu, papildu izdevumiem ceļošanai un dzīvošanai, ja tiešā vai pārsēšanās reisa kavēšanās pārsniedz 4 stundas sekojošu iemeslu dēļ:

 • Noformētais lidojums kavējas vai ir atcelts.
 • Lidsabiedrība atceļ iekāpšanu, jo uz noformēto reisu ir pārāk liels reģistrēto pasažieru skaits.
 • Dēļ lidojuma kavēšanās tiek nokavēts pārsēšanās reiss.
 • Sabiedriskais transports, kurš ir apmaksāts ar karti, kavējas (vairāk kā 1 stundu), kā rezultātā apdrošinātā persona ir nokavējusi lidmašīnu.

Nokavēšana uz reisu

Izdevumu segšana par ēdināšanu, papildu izdevumiem ceļošanai un dzīvošanai, ja apdrošinātā persona nokavē uz ceļojuma sākuma reisu, jo:

 • Ir salūzusi automašīna vai sabiedriskais transports, ar kuru apdrošinātājs ceļo, vai notikusi autoavārija.
 • Sabiedriskā transporta atcelšana vai kavēšanās, ko izraisījuši laika apstākļi, streiks, mehāniski bojājumi vai nelaimes gadījums.

Bagāžas aizturēšana / nozaudēšana

Izdevumu segšana bagāžas aizturēšanas (vairāk par 4 stundām) vai nozaudēšanas (vairāk par 48 stundām) gadījumā.

Ja kartes īpašnieka bagāža tiek piegādāta 4 stundu laikā pēc nokļūšanas galamērķī, kompensācija tiek izmaksāta katrai cietušo grupai uz čeku pamata, ieskaitot izdevumus par pirmās nepieciešamības precēm (apģērbs, higiēnas piederumi u.c.) (t.i. nav noteikta summa).

Ja bagāža netiek piegādāta 48 stundu laikā (pazaudēta), ir paredzēta papildu summa izdevumu segšanai par steidzamiem pirkumiem grupas apdrošinātajiem locekļiem. Ja pēc 30 dienām lidsabiedrība neatgriež klientam bagāžu, apdrošinātājs izmaksā papildu summu par bagāžas saturu katrai apdrošināto personu grupai.

Preču novērtēšana:

 • Bojājums gada laikā no iegādes datuma: 75% no pirkuma neto summas.
 • Bojājums otrā gada laikā no iegādes datuma: 65% no pirkuma neto summas.
 • Bojājums trešā un turpmāko gadu laikā no iegādes datuma: 55% no pirkuma neto summas.

Hospitalizācija ārzemēs

Hospitalizācijas izdevumu segšana slimības vai nelaimes gadījuma ārvalstīs rezultātā. Paredz kompensāciju katrai hospitalizētajai personai, kurai ir apdrošināšana, uz laiku līdz 30 dienām ceļojuma laikā ārvalstīs, kura ilgums ir līdz 60 dienām pēc kārtas.

Izdevumi par medicīnisko apkalpošanu

Medicīnisko izdevumu segšana, kas radušies nelaimes gadījuma vai slimības rezultātā, ceļojot ārvalstīs. Paredzēta kompensācija vai medicīnisko izdevumu apmaksa, ja ceļojums ārpus valsts ilgst līdz 60 dienām pēc kārtas. Pakalpojums ietver ambulatorus un rehabilitācijas izdevumus un repatriāciju uz dzīvesvietas valsti veselības apstākļu dēļ.

Atbildība trešās puses priekšā

Izdevumu segšana, kas saistīti ar finanšu saistībām, kas radušās zaudējumu izraisīšanas trešajām pusēm rezultātā.

Nelaimes gadījums ceļojuma laikā

Tiek segti izdevumu, kas radušies nelaimes gadījuma rezultātā, kas noticis pārvietojoties (dzīvesvietas valstī vai ārvalstīs) ar sabiedrisko transportu un / vai uzturoties ārvalstīs (līdz 60 dienām pēc kārtas), un kas ir izraisījis nāvi vai invaliditāti. Polise ietver sevī arī izdevumu atlīdzināšanu 30 000 eiro apmērā par nelaiķa meklēšanu un viņa repatriāciju uz dzīvesvietas valsti.

Ceļojuma atcelšana / pārtraukšana

Izdevumu segšana, kas saistīti ar ieplānotā ceļojuma atcelšanu (kartes īpašnieka dzīvesvietas valstī vai ārvalstīs), kam par iemeslu ir nopietna slimība, nelaimes gadījums, kāda no ģimenes locekļiem nāve vai zaudējumi, kas nodarīti kartes īpašnieka īpašumam vai birojam.

Apdrošināšana atlīdzina zaudējumus apdrošinātājai personai sekojošos gadījumos:

 • Smaga slimība, nelaimes gadījums vai kartes īpašnieka, laulātā drauga (draudzenes), partnera, bērnu un citu ģimenes locekļu nāve.
 • Būtiski zaudējumi / bojājumi kartes īpašnieka īpašumam, ko izraisījusi zādzība, ugunsgrēks vai dabas katastrofas.

Iegādāto preču zādzība / bojājums

Pirkuma summas atlīdzināšana par precēm, kuras iegādātas ar kartes starpniecību, to zādzības vai bojājumu gadījumā.

Ar karti iegādātu jaunu preču zādzības vai nejauša to bojājuma 60 dienu laikā pēc pirkuma gadījumā, apdrošinātājs kompensē izdevumus par šo preču remontu vai summu, kas samaksāta par konkrēto preci. Preces cenai ir jābūt vismaz 100 eiro.

Somas / maka zādzība

Maka un / vai somas pirkuma summas atlīdzināšana gadījumā, ja maks un / vai soma ir nozagts (pielietojot varu, ar ielaušanos vai draudiem) kopā ar karti.

Atslēgu un dokumentu zādzība

Izdevumu segšana par nozagto (pielietojot varu) dokumentu (pases, identifikācijas kartes, vadītāja apliecības, automašīnas reģistrācijas dokumentu, maksājumu kartes) un / vai atslēgu (mājokļa / automašīnas) atjaunošanu. Tiek segti administratīvie izdevumi par summu līdz 300 eiro.

Iznomāta auto avārija / zādzība

Kartes īpašnieka izdevumu segšana automašīnas, kura ir iznomāta un apmaksāta ar karti, avārijas vai zādzības gadījumā (summa tiek noteikta saskaņā ar nomas līgumu). Minimālā kompensējamā summa – 75 eiro.

Sporta inventāra zādzība

Izdevumu segšana par sporta inventāra maiņu, kas tika iegādāts jauns ar kartes starpniecību, līdz pat inventāra pirkuma summai 12 mēnešu laikā pēc pirkuma veikšanas sekojošos gadījumos:

 • Sporta inventāra nozagšana, uzbrūkot kartes īpašniekam sabiedriskā vietā vai sporta laukumā.
 • Sporta inventāra zādzība ar ielaušanos dzīvojamās telpās.
Tiek piešķirti papildu 150 eiro inventāra nomai ar mērķi nomainīt nozagtos elementus (maksimums – 4 nomas dienas). Izņēmums – profesionāls sporta inventārs, motosporta, medību vai velosporta inventārs. Nepieciešama atbilstoša policijas izziņa. Minimālā kompensējamā summa – 75 eiro.

Biļešu anulēšana

Rezervētu biļešu iegādes summas atlīdzināšana uz sabiedriskiem pasākumiem (koncerti, sporta pasākumi, izklaides vietas u.c.) gadījumā, ja apdrošinātā persona nevar ierasties uz pasākumu sekojošos gadījumos:

 • apdrošināto personu vai ģimenes locekļa nāve;
 • apdrošināto personu vai ģimenes locekļa nopietna slimība, kuras laikā ir nepieciešama ārsta uzraudzība;
 • ievērojamu zaudējumu nodarīšana apdrošināto personu dzīvesvietai, kas prasa tiešu klātbūtni;
 • autoavārija vai transporta līdzekļa zādzība – 48 stundu laikā līdz pasākumam;
 • reisa kavēšana vairāk kā par 4 stundām vai sabiedriskā transporta atcelšana.
Biļetēm jābūt iegādātām ar Elite kartes starpniecību, un tās ir jāatgriež apdrošinātājam 72 stundu laikā pēc pasākuma atcelšanas vai 48 stundu laikā pēc pasākuma, nosūtot ierakstītu vēstuli uz tuvāko AXA Travel Insurance biroju.
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)