Par banku Investoriem

 
Tālrunis uzziņām
+37167020561

Mihaila Moločņikova „DANCE DANCE” Rietumu Bankas galerijā

2013. g. 7. oktobris Rietumu Bankas mākslas galerijā Rīgā ir atklāta Mihaila Moločņikova izstāde „DANCE DANCE”. Mihails Moločņikovs ir viens no Krievijas pieprasītākajiem, modernākajiem un oriģinālākajiem māksliniekiem.

Izstādes atklāšanai pievērsa uzmanību gan plaša publika, gan kultūras jomas pārstāvji (mākslinieki, mākslas zinātnieki un kritiķi), gan arī politiķi, uzņēmēji un VIP aprindu pārstāvji. Vernisāžu ar savu klātbūtni pagodināja arī pats darbu autors un projekta kuratore, atzīta speciāliste no Maskavas Jevgēņija Kiseļova.

Šī izstāde, kas atklāta Rietumu Bankas mākslas galerijā, ir pirmais mākslinieka projekts Baltijas valstīs. Tajā var apskatīt ap 40 mākslinieka darbu: kolāžas, grafikas un mākslas objektus, kuru vienojošā tēma ir maģiskā deja, kas caurvij visas cilvēku kustības Visumā. Īpašu publikas uzmanību piesaista sērija „Alfabēts”.


Mihails Moločņikovs

Projekta kuratore Jevgēņija Kiseļova atzina: „Man ir ļoti patīkami prezentēt Rīgā tieši šo izstādi. Lai gan autora darbi ir ļoti spilgti, dziļi un daudzslāņaini, tie rada ļoti patīkamu un dzīvespriecīgu iespaidu. Priecājos, ka varam dalīties šajās izjūtās ar jums. Haruki Murakami savā grāmatā „Dance, Dance, Dance...” ir teicis: „Un tā ir tikai viena no Zemes kustībām.” Manuprāt, Mihaila izstāde ir viens no šīs frāzes traktējumiem.”

„Rietumu Bankas galerijā ir prezentēti daudzi neparasti projekti, pārstāvēti ļoti atšķirīgi žanri un virzieni. Šī izstāde daudziem var šķist sarežģīta, bet tā ir ļoti aktuāla, un noteikti ir vērts to apskatīt,” uzskata Rietumu Bankas Padomes loceklis Aleksandrs Gafins.

Mihaila Moločņikova “portfolio” ir vairāk nekā 200 personālo un kolektīvo izstāžu Maskavā, Sanktpēterburgā, Berlīnē, Frankfurtē, Vašingtonā, Ņujorkā, Parīzē, Cīrihē, Londonā, Tokijā, Vīnē, Edinburgā un daudzās citās Eiropas un ASV pilsētās.

Mihails Moločņikovs ir Starptautiskās Mākslas federācijas (IFA) biedrs (kopš 1996. g.) un Vācijas Federālās mākslinieku asociācijas (BBK) biedrs (kopš 2004. g.). Viņa darbi atrodas A. Puškina Valsts tēlotājmākslas muzeja, Valsts Tretjakova galerijas, Valsts Krievu muzeja Sanktpēterburgā krājumos, kā arī dažādos mākslas muzejos un galerijās Krievijā, Vācijā, Somijā, Ēģiptē, Maķedonijā, Šveicē, Francijā, Austrijā, Slovēnijā, Luksemburgā un ASV.

Izstāde „DANCE DANCE” Rietumu Bankas galerijā ir apskatāma līdz 2. augustam darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00. Ieeja – brīva.
Adrese: Rīga, Vesetas iela 7.

Projekta informatīvie atbalstītāji: “The ArtNewspaper”, “Yachting Magazine”, “Posta-Magazine.ru”.

Eleonora Gailisha
Mass Media and Public Relations
Phone: +371-67020506
Fax: +371-67020563
E-mail: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)