Par banku Investoriem

 
Tālrunis uzziņām
+37167020561

Inas Voroncovas brīvie sapņi – Rietumu Bankas galerijā

2014. g. 28. aprīlis Rietumu Bankas mākslas galerijā ir atklāta pazīstamās tēlnieces un gleznotājas rīdzinieces Inas Voroncovas darbu izstāde „Sapņot atļauts” .Ina Voroncova ir plaša profila māksliniece. Viņa rada oriģinālas skulpturālas kompozīcijas, daudzas no tām mazajā formā – smalki, filigrāni, metālā veidoti darbi –, kā arī glezno, strādā grafikas žanrā, rada rotaslietu dizainu un noformē ekskluzīvus interjerus.

Par mākslu, īpaši par tēlniecību, Ina Voroncova ir interesējusies jau kopš bērnības. Pēc Rīgas Lietišķās mākslas koledžas absolvēšanas viņa mācības turpināja Maskavas Poligrāfijas akadēmijā ar specializāciju grafikā.

Māksliniece kopš 1979. gada piedalās izstādēs. Viņas darbi ir eksponēti Latvijā, Vācijā, Francijā, Japānā, Šveicē, Krievijā un Igaunijā. Daudzi Inas Voroncovas darbi šajās valstīs atrodas privātās kolekcijās, kā arī Krievijas Kultūras ministrijā un citās iestādēs.

Pēc mākslas zinātnieku vērtējuma, Inu Voroncovu raksturo smalka materiāla izjūta un meistarīgs darbs ar to. Viņas māksla paver durvis uz cilvēku cerību un sapņu, ticības un mīlestības pasauli – tās ir vērtības, kuras ir drosmīgi jāiznes cauri visai dzīvei.

„Kādu es redzu savu darbu? Tas ir dzīves process: kādi mēs tajā ienākam un kādi izejam. Katrs pats lemj, kurā pusē ir ieeja, kurā – izeja; vai ienāc stalts, bet izej salīcis vai arī otrādi. Savā ziņā tā ir kā gaļasmašīna, tāpat kā mūsu dzīve: kādu tā iztaisno, citu – salauž. Un katrs izvēlas savu versiju,” reiz par savu daiļradi teica Ina Voroncova.

Izstādes apmeklētāji var ielūkoties mākslinieces radītajā pasaulē un netraucēti pasapņot Rietumu Bankas galerijā līdz 13. maijam no pulksten 9.00 līdz 17.00.
Ieeja, kā vienmēr, – bez maksas.

Eleonora Gailisha
Mass Media and Public Relations
Phone: +371-67020506
Fax: +371-67020563
E-mail: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)