Par banku Investoriem

 
Tālrunis uzziņām
+37167020561

„Ir tikai mirklis...” Rietumu Bankas mākslas galerijā

2014. g. 25. septembris Spilgtu glezniecības, grafikas un tēlniecības darbu izstādi „Ir tikai mirklis...” vasaras pilnbriedā Rietumu Bankas mākslas galerijā piedāvā jaunu mākslinieku grupa, kurus vieno sadarbība ar Rīgas galeriju Happy Art Museum .Ekspozīcijā ir apskatāmi darbi, kas tapuši laika posmā no 19. gadsimta sākuma līdz mūsdienām. Izstāde vienuviet apvieno baltvāciešu mākslinieku romantiskās ainavas, 20. gadsimta 20. gadu Parīzes modernismu un mūsdienu aktuālo mākslu.

Izstādē redzami mūsdienu Latvijas gleznotāju Daga Viduleja, Sergeja Djomina, Artūra Bērziņa, Kristīnes Jansones, Jura Dimitera, Babkena Stepanjana, Mareka Gurecka, Georga Baratašvili, Ivana Koršunova, Otto Zitmaņa, Helēnas Heinrihsones un tēlnieku Zigmunda Bieļa un Arņa Pelša darbi.

Izstādi padara interesantu fakts, ka tajā šodiena īpatnējā veidā sadzīvo ar sirsnīgajām bīdermeijera stila ainavām, krievu romantismu, smalko nekonkrētību un abstrakciju. Tāpēc Fjodora Rerberga – slavenā K. Maļeviča skolotāja – glezna atrodas vienā telpā ar revolucionārā plakātista D. Moora (viņa vispopulārākais darbs ir „Dzimtene–māte sauc!”) skici.

Baltijas glamūra skanīgās notis šai ārpus laika veidotajai performancei pievienoja vernisāžas viesi – gan vietējās kultūras un mākslas sabiedrības pārstāvji, gan viesi no Maskavas – Jūrmalas vasaras ballīšu varoņi. Nepiespiestā un elegantā atmosfērā, ar ko pēdējos gados ir tik slavena Latvijas vasara, galerijas viesi izbaudīja darbu autoru klātbūtni, līdz ar viņiem juta prieku un izstādīto darbu radīto emocionālo iespaidu.Eleonora Gailisha
Mass Media and Public Relations
Phone: +371-67020506
Fax: +371-67020563
E-mail: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)