Par banku Investoriem

 
Tālrunis uzziņām
+37167020561

Izstāde Rietumu Bankā: pavasara krāsu džezs un tikai meitenes…

2013. g. 12. marts Rietumu Bankas izstāžu galerijā ir atklāta mūsdienu Latvijas mākslinieku darbu ekspozīcija „Džezā tikai meitenes”.

Izstādes atklāšana notika Starptautiskās sieviešu dienas priekšvakarā. Viens no tā iemesliem – izstādē iekļautos darbus ir radījušas daiļā dzimuma pārstāves, kas sadarbojas ar mākslas grupu „Happy Art Museum”.

Pirms gada Rietumu Bankas galerijā jau notika „Happy Art Museum” mākslinieku darbu izstāde „Vous banque”; toreizējā pasākumā piedalījās tikai mākslinieki vīrieši. Šoreiz Rietumu Banka un „Happy Art Museum” nolēma sarīkot „spoguļpasākumu” un organizēt „sieviešu izstādi”.Ekspozīcijā ir apskatāmi vairāk nekā 40 Latvijas mūsdienu mākslinieču darbi – Ingrīdas Irbes poētiskās dzīvespriecīgi ziedošās pļavas, Karīnas Rungenfeldes varoņu eksaltācija un izaicinājums, Janas Nesterovičas izsmalcinātais kolorīts, Gaļinas Maksimovas askētiskais romantisms, Ilzes Jaunbergas, kura tikko atgriezusies no Venēcijas karnevāla, krāsu svētki. Ekspozīcijas īpašie eksponāti – slavenās latviešu skulptores Vijas Ilzes Dzintares jaunie darbi.

Darbi tika atlasīti tā, lai harmoniski apvienotu dažādus radošos virzienus; par atlases galvenajiem kritērijiem kļuva ne tik daudz darbu stils un žanrs, cik jūtu patiesums un mākslinieciskā atklāsme.

Izstādes kurators, „Happy Art Museum” izstāžu zāles vadītājs Dags Vidulejs sacīja: „Šīs izstādes atklāšana pašā pavasara sākumā nav nejauša – visi izstādītie darbi ir viegli, izsmalcināti; tie dod cerību uz siltumu, harmoniju un mīlestību. Vienlaikus ekspozīcija ir augsti profesionāla, visi izstādītie darbi ir augstākās raudzes – tā ir īsta oda sievietei mākslā.”

Izstāde turpināsies līdz 25. martam. Ekspozīcija ir apskatāma darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 Vesetas ielā 7. Ieeja bez maksas.

Eleonora Gailisha
Mass Media and Public Relations
Phone: +371-67020506
Fax: +371-67020563
E-mail: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)