Par banku Investoriem
Tālrunis uzziņām
+37167020561

Art Club

Ščukins, Morozovs, Gulbenkjans bija biznesa cilvēki. Bet tieši viņi dāvāja pasaulei lieliskas kolekcijas, kas tika izveidotas ar īpašu mīlestību, gaumi un lielisku mākslas izjūtu...

Veidojot mākslas kolekciju, Rietumu banka ir ieguvusi jaunu un vēl nebijušu pieredzi, informāciju un iespējas, ar kurām esam gatavi dalīties ar klientiem.

Šim nolūkam izveidojām Bankas Mākslas klubu (Art club), kam atvēlēta īpaša sadaļa arī mūsu mājaslapā.

Tajā mēs regulāri ievietojam jaunumus, uzziņu un cita veida informāciju, kas būs noderīga kolekcionāriem, īpaši iesācējiem – tiem, kuri izmēģina spēkus artbankinga jomā un ir gatavi iegādāties mākslas darbus ar mērķi tajos investēt.

Ceram, ka nākotnē tas kļūs par jaunu Rietumu bankas konsultāciju un investīciju pakalpojumu. Bet pagaidām tas ir tikai klubs, kas jau vēris durvis un ar prieku uzņem pirmos viesus.

Tie mūsu klienti, kuri ir saņēmuši Rietumu bankas elitāro kredītkarti World Elite, automātiski kļūst par Mākslas kluba (Art club) biedriem. Pārējie Rietumu bankas klienti par kluba biedriem kļūst individuālā kārtā; viņiem par savu vēlmi iestāties klubā ir jāpaziņo Bankai.

Lielākā daļa Mākslas kluba (Art club) biedriem piedāvāto pakalpojumu tiks sniegti bez komisijas maksas un maksājumiem; izņemot gadījumus, kad konkrētā pakalpojuma vai lūguma izpildei tiks piesaistīti speciālisti no ārpuses vai trešās personas.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)