Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka atbalsta starptautiska graudu foruma norisi

2016. g. 3. jūnijs / Serviss No 6. līdz 9. jūnijam Krievijā, Gelendžikā, notiks XVII Starptautiskais forums „ Graudu tirgus vakar, šodien, rīt”. Tajā piedalīsies šīs nozares līderi no vairāk nekā 30 valstīm .

Pasākuma oficiālais partneris ir Rietumu Banka.Forumu rīko Krievijas Graudu savienība, to atbalsta Krievijas Federācijas Lauksaimniecības ministrija, Valsts domes komiteja un Krasnodaras apgabala administrācija.

Konferencē pulcēsies vadošie tirgus dalībnieki, operatoru, graudu pārstrādes un transporta uzņēmumu vadītāji, nozares infrastruktūras objektu un lielāko lauksaimniecības produkcijas ražotāju pārstāvji. Kopumā tiek gaidīti vairāk nekā 900 dažādu valstu dalībnieki, tostarp vairāki desmiti Krievijas ražotāju.

Rietumu Bankas Tirdzniecības finansēšanas nodaļas vadītāja Natālija Perhova stāsta: „Mūsu banka daudzus gadus sadarbojas ar graudkopības nozares uzņēmumiem – šīs preces piegādātājiem, loģistikas un transporta uzņēmumiem, sniedz tirdzniecības finansēšanas pakalpojumus eksportētājiem un starptautiskajā tirdzniecībā iesaistītajiem uzņēmumiem. Mūsu klienti veido biznesu visā pasaulē, arī Melnās jūras reģionā – nozīmīgā šīs produkcijas eksporta centrā.

Mēs redzam, ka lauksaimniecības produktu, tostarp arī graudu, ražošana un piegāde ir viena no tām nozarēm, kas veiksmīgi attīstās pat krīzes apstākļos. Daudzi šīs nozares uzņēmumi šobrīd pat palielina darījumu apjomu, šim nolūkam izmantojot bankas finansējumu. Turpmākajai attīstībai ir būtiski, lai biznesam būtu pieejama visa, arī finanšu, infrastruktūra; lai radušies jautājumi tiktu risināti operatīvi, lai veidotos jauni, lietišķi kontakti. Uzskatu, ka forums būtiski sekmēs šo procesu.”

Konferencē tiks apspriests valsts noteiktais graudu tirgus regulējums, lauksaimnieciskās ražošanas kompleksu attīstības perspektīvas jaunajos ekonomiskajos apstākļos, lauksaimniecībai sniegtais valsts atbalsts; graudu ražošanas, cenu dinamikas un tirgus konjunktūras prognozes, jaunu ražošanas, pārstrādes un uzglabāšanas tehnoloģiju izmantošana, transporta un finanšu infrastruktūra.

Pasākumā tiek plānota gan oficiālā programma, gan arī dalībnieku tikšanās, lietišķas pārrunas un prezentācijas.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)