Par banku Investoriem

Par banku

Šonedēļ Rīgā notiks konference ReputationTime

2016. g. 10. maijs / Serviss Pagājušajā piektdienā Rietumu Bankas un ReputationTime sadarbībā notika pirmā diskusija. ReputationTime – viena no prestižākajām platformām, kas rīko liela mēroga konferences reputācijas un līderisma celšanas jomā.

Sadarbības projekta laikā ir plānoti vairāki pasākumi, piemēram, meistarklase „Kāpēc vadītājiem ir jārūpējas par reputāciju?” un 13. maija konference, kas Rīgā notiks jau otro reizi.Pirmā starptautiskā Eiropas konference notika Parīzē 2013. gada janvārī un kopš tās reizes ir kļuvusi par veiksmīgāko pasākumu menedžmenta reputācijas segmenta problēmu un perspektīvu apspriešanai. Tās dalībniekiem ir iespēja izprast jēdziena „reputācija” būtību, novērtēt šī procesa mehānismus, ņemot vērā arī Baltijas specifisko situāciju.

Ikmēneša kluba formāta tikšanās (piemēram, 6. maijā notikušās sarunas) ir paredzētas, lai, saglabājot atklātības pilnu kluba formātu, uzturētu darījumu cilvēku noskaņojumu un paaugstinātu viņu motivāciju.

Rietumu Bankai sadarbojoties ar ReputationTime, 12. maijā bankas telpās notiks arī meistarklase. Tās moderators būs visā pasaulē pazīstamais komunikāciju eksperts, asociācijas IPRA starptautisko attiecību eksprezidents Kristofs Žinistī (Christophe Ginisty). Meistarklases galvenais mērķis ir domu apmaiņa, nonākot pie secinājuma, ka reputācijas izveidošana un saglabāšana ir viena no mūsdienu biznesa veiksmes sastāvdaļām.

„Mūsdienās ne tikai tirgus, bet arī konkurence kļūst globāla. Dažādas kultūras un atšķirīga pieredze piedalās šajā sarežģītajā cīņā, kurā tehnoloģiskie sasniegumi ir tikai instruments, tomēr tas ir jāpārvalda un ir jāprot to izmantot. Šādi semināri Latvijas uzņēmējiem sniedz lielisku iespēju gūt praktiskas iemaņas un izpratni, kā rīkoties, lai uzvarētu. Latvijā ir daudz talantu, tomēr tiem visiem nepieciešams atbilstošs slīpējums un pareiza pieeja starptautiskajiem globālajiem procesiem,” uzskata Rietumu Bankas vecākais viceprezidents Jevgēnijs Djugajevs.

“Viens no izcilas reputācijas virzītājspēkiem ir spēja uzņemties līdera lomu - iedvesmot un virzīt pozitīvas pārmaiņas. Tehnoloģiju revolūcijas ietekmē, kur uzvar ātrākais, bet ne vienmēr labākais, vajadzība pēc spēcīgiem līderiem biznesā, politikā vai sabiedriskajā dzīvē pieaugs,” saka Dagnija Lejiņa, konferences organizatore un Ziemeļvalstu Reputācijas institūta vadītāja.

Konference ReputationTime 2016 notiks nākamajā dienā pēc meistarklases, proti, 13. maijā, un būs veltīta līderismam, biznesa līdera īpašībām un īpatnībām. Tajā tiks spriests arī par zīmoliem, valstu un teritoriju vērtībām, tā palīdzēs saprast, kā ir jāuzvedas, lai uzvarētu un iegūtu cilvēku sirdis. Pasākumā piedalīsies apmēram 400 biznesa līderi, komunikācijas un mārketinga profesionāļi, ievērojamu uzņēmumu un biznesa augstākā līmeņa menedžeri, kā arī talantīgi studenti no Baltijas un Eiropas valstīm.

Paneļdiskusijā piedalīsies ievērojami biznesmeņi un mūsdienīgu uzņēmumu augstākā līmeņa menedžeri, piemēram: uzņēmuma L’Oreal viceprezidents Robērs Salmons (Robert Salmon, Francija), uzņēmuma Ketchum partneris Rods Kārtraits (Rod Cartwright, Anglija), bijušais Skype vadītājs Stens Tamviki (Sten Tamviki, Igaunija), RB Rail pārstāve Baiba A. Rubesa (Latvija), Mitja Aļeškovskis (Митя Алешковский) no fonda „Нужна помощь” (Krievija) un daudzi citi.

ReputationTime konference tiek rīkota, lai uzaicinātie spīkeri un viņu stāsti sniegtu iedvesmu, lai sagatavotu sevi un savu biznesu citai stratēģijai, ievērojot jaunās tehnoloģiskās iespējas. Konferenci sadarbībā ar vadošo reputācijas uzņēmumu Lejiņa&Šleiers, rīko nevalstiskā organizācija Nordic Reputation Institute, pasākuma oficiālā banka Rietumu Banka.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)