Par banku Investoriem

Par banku

“eCom21” – tiešsaistes biznesa praktiķu tikšanās vieta

2017. g. 28. septembris, 13:14 / Serviss Starptautiskā konference “eCom21” notiks 16. un 17. novembrī Rīgā, un tās spīkeru vidū būs veiksmīgi uzņēmēji tiešsaistes biznesa praktiķi.Attīstībā esošās tiešsaistes uzņēmējdarbības pārstāvji, kas savā darbā ir pratuši ieviest oriģinālus risinājumus un spējuši panākt iespaidīgu biznesa izaugsmi, pastāstīs par ieviestajām inovācijām, savu pieredzi un nākotnes redzējumu.

„Gatavojot programmu, vēlējāmies uzaicināt nozares praktiķus – tos, kam piemīt stratēģiska domāšana un kas vienlaikus atceras, ko nozīmē darboties pašiem, kas ir gatavi dalīties reālā darba pieredzē,” stāsta eCom21 izpilddirektors Iļja Ševčenko.

Tāds, piemēram, ir Audiomania mārketinga un biznesa attīstības direktors Timofejs Šikoļenkovs. Šajā interneta veikalā veiksmīgi pārdod nestandarta preces – bieži vien dārgu un izvēles ziņā sarežģītu audiotehniku; turklāt uzņēmums izmanto pašu veidotu analīzes sistēmu, kas palīdz būtiski optimizēt izdevumus.

Paredzam, ka interesants un noderīgs būs Nikolaja Hļebņikova ( CEO Retail Rocket – preču rekomendāciju personalizācijas sistēmas pārstāvja) stāstījums. Viņš detalizēti analizēs servisa izmantoto tiešsaistes mazumtirdzniecības big data analīzes taktiku un instrumentus. Turklāt, lai gan Retail Rocket ir izveidots Krievijā, tas aktīvi attīstās Eiropā un ir spējis adaptēt savu servisu dažādu valstu apstākļiem un konkurences cīņai.

Savukārt Ozon.ru tīkla programmu pārdošanas direktors Mihails Osipovs pastāstīs, kā iepriekšējos divos gados uzņēmums ir paaugstinājis tā konversiju, izmantojot kompleksu pieeju – no sortimenta maiņas līdz pat lietošanas ērtību izmaiņām.

Konferences organizatori uzsver, ka apmeklēt “eCom21” ir lietderīgi gan tiem, kas ir saistīti ar tiešsaistes tirdzniecības infrastruktūru, finanšu servisiem un maksājumu sistēmām, gan arī tiem, kas paši pārdod preces internetā, turklāt viņu biznesa mērogs nebūt nav svarīgs.

Precīzāku „eCom21” programmu var uzzināt konferences mājaslapā ecom21.com. Tur var arī reģistrēties dalībai forumā. Līdz 1. oktobrim tiek piedāvāta izdevīga cena – 700 eiro vienam dalībniekam, 595 eiro – trim un vairāk dalībniekiem.

„Rietumu eCom21” ir Baltijas valstīs lielākā starptautiskā konference elektroniskās komercijas jomā. To regulāri apmeklē simtiem dalībnieku no Baltijas, Centrāleiropas, kā arī Austrumu un Rietumeiropas, NVS valstīm, Āzijas un citiem pasaules reģioniem. Katru gadu konferences rīkotāji aicina forumā piedalīties visā pasaulē pazīstamu uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājus, e-komercijas ekspertus un biznesa „haizivis”. „Rietumu eCom21” – tā ir platforma diskusijām par aktuāliem jautājumiem elektroniskajā komercijā, kā arī iespēja dibināt noderīgus biznesa kontaktus. Tieši šī praktiskā ievirze ir kļuvusi par konferences vizītkarti.

Konferences ģenerālpartneris ir „DECTA” – starptautisks procesinga uzņēmums. Tas sniedz augsto tehnoloģiju servisu interneta ekvairinga, procesinga, maksājumu karšu emisijas jomā. Sadarbojas ar bankām, maksājumu servisu attīstītājiem un korporatīvajiem klientiem visā pasaulē. „DECTA” biznesa fi lozofijas pamatprincips ir individuāla pieeja katram klientam; uzņēmums piedāvā labākos risinājumus, kas nemitīgi tiek pilnveidoti saskaņā ar pārmaiņām globālajā maksājumu industrijā.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)