Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu atjauninājusi iOS un Android paredzētās mobilās lietotnes

2016. g. 5. jūlijs / Serviss AppStore tikko parādījies iOS paredzētās lietotnes iRietumu HD (1.9. versija) atjauninājums. Jaunā versija atbalsta pirksta nospieduma sensora Touch ID izmantošanu un ļauj meklēt maksājuma datus līdz pat 10 gadus vecos izrakstos.Google Play ir publicēts OS Android paredzētais lietotnes atjauninājums – tas ieguvis iespēju droši palikt sesijā un parakstīt ziņojumus čatā, piešķirot tiem rīkojuma spēku.

Šobrīd aptuveni 15% visu bankas klientu strādā, lietojot tikai mobilās ierīces un neizmantojot internetbankas tīmekļa versiju.

iRietumu HD jaunā versija, kas paredzēta iOS, ietver:
• iespēju izmantot Touch ID (pirksta nospieduma sensoru), lai aizsargātu lietotni;
• transakciju meklēšanu izrakstos;
• ātrāku un drošāku darbu ar Apple Watch;
• atjauninātus lietotnes drošības komponentus;
• novērstas kļūdas ar vērtspapīru portfeļa attēlu ar lielu pozīciju skaitu.

Lietotne iRietumu HD jau gandrīz pilnībā aizstāj tradicionālo internetbanku, sniedzot iespēju noformēt maksājumus gan jauniem, gan jau esošajiem saņēmējiem bez lieka laika patēriņa. To izmantojot, var konvertēt valūtu pēc izdevīga kursa, papildināt karti, saņemt informāciju un izrakstus par noguldījumiem, kredītiem un investīciju portfeļiem, pārvaldīt kartes – pasūtīt jaunas, kā arī bloķēt un atbloķēt jau esošās kartes. Tā ļauj sazināties ar banku, kā arī apmainīties ar dokumentiem, izmantojot ērto čata formu.

Lietotnē ir iebūvēta autorizācijas ierīce Digipass for Mobile. Tā ļauj strādāt ar banku bez papildu brelokiem un kodu kalkulatoriem. Aizsargātajās ierīcēs lietotnē paredzētas drošas sesijas ar banku bez nepieciešamības papildus ievadīt paroles. iRietumu HD atbalsta arī daudzparakstu režīmu, ja rīkojuma apstiprināšanai nepieciešami vairāku personu paraksti.
Lietotne ir viegla un ērta izmantošanā, bez jebkādiem drošības apdraudējumiem. Izmantotās aizsardzības metodes tiek nepārtraukti atjauninātas.

Lietotne iRietumu HD darbojas ar iPhone, planšetēm iPad, pulksteņiem Apple Watch, kā arī Android platformās. Digipass for Mobile ir pieejams arī Windows phone.

Android paredzētā lietotnes versija arī ieguvusi virkni uzlabojumu:
• aizsargātajās ierīcēs ir izveidota iespēja droši atjaunot sakarus ar banku, lai iegūtu informāciju par konta atlikumiem un izrakstiem;
• čatā radīta iespēja parakstīt vēstuli bankai – tagad vēstulei var piešķirt rīkojuma spēku;
• ir uzlabots lietotnes drošības līmenis, ātrums un stabilitāte, savukārt lietotnes navigācijai piešķirta patīkama un diskrēta animācija;
• Android OS6 Marshmallow pēdējās versijas atbalsts.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)