Par banku Investoriem

Par banku

Publicēts jaunais Rietumu Bankas kalendārs

2016. g. 30. novembris / Serviss Ir nācis klajā jaunais Rietumu Bankas 2017. gada galda kalendārs.Kalendāra pamattēma ir labdarība. Divpadsmit sižeti tā lappusēs ataino projektus, objektus vai labos darbus, kas guvuši Rietumu Bankas vai tās Labdarības fonda atbalstu.

Šie sižeti ir dažādi: atšķiras to ģeogrāfija, žanrs, mērogs, sociālā nozīme; tie ir saistīti ar kultūru, muzeju darbību, sportu, vēstures pieminekļu saglabāšanu, pilsētas un sociālās vides attīstību.

Jaunais gads bankai būs īpašs, jo tas ir mūsu jubilejas gads. Rietumu Banka svinēs 25. dzimšanas dienu.

Šobrīd Rietumu Banka ir liela un veiksmīga banka, kas ir labi zināma pat ārpus Latvijas robežām, ir guvusi starptautisku atzinību, saņēmusi profesionālas balvas, kā arī atrodas līderpozīcijās daudzās darbības jomās.

Rietumu Bankas akcionāri savā uzņēmējdarbības filozofijā vienmēr ir ievērojuši to, ka veiksmīga biznesa sociālā loma izpaužas ne tikai konkrētajā darbības jomā, bet arī sniedzot atbalstu tām pārmaiņām, kas dzīvi dara labāku un kuru daļa esam mēs paši. Tādēļ banka tik lielu uzmanību pievērš labdarībai un mecenātismam.

Un vēl: kalendārs gluži vienkārši ir skaists. Tāpat kā iepriekšējos gados, tā izskatu un dizainu ir veidojuši biroja Brandbox mākslinieki.

Priecāsimies, ja kalendārs Jums patiks!

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)