Par banku Investoriem

Par banku

Ir paziņota otrā festivāla „Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous” programma

2016. g. 3. jūnijs / Labdarība un sponsorēšana Jūrmalā notika festivāla „Laima Vaikule Jūrmala Rendez-Vous preses konference . Tajā tika iz ziņota koncertu programma un nosaukti viesmākslinieku vārdi. Festivālu tradicionāli atbalsta Rietumu Banka, un tas no 5. līdz 8. jūlijam notiks Dzintaru koncertzālē.Pirmais festivāls notika 2015. gadā. Šie mūzikas svētki radīja lielu interesi kūrortpilsētas iedzīvotāju un viesu vidū un uzreiz kļuva par vienu no svarīgākajiem vasaras pasākumiem.

Arī šogad festivāla partneris ir Rietumu Banka, kas Latvijā ir labi zināma kā ievērojams mecenāts, kas atbalsta augstvērtīgus kultūras un mākslas pasākumus.

Rietumu Bankas padomes loceklis Aleksandrs Gafins stāsta: „Mēs atbalstījām pirmo festivālu un ļoti priecājamies par tā panākumiem – to joprojām atceras, gaida nākamo tikšanos ar Laimu un viņas draugiem. Tas ir ļoti svarīgi, jo uzsākt ko jaunu vienmēr ir sarežģīti. Esam pārliecināti, ka šogad festivāla latiņa tiks pacelta vēl augstāk un atkal dāvās svētkus daudziem Laimas Vaikules talanta cienītājiem. Piebildīšu, ka tieši šādi pasākumi veido Jūrmalas vasaras sezonas košo, kreatīvo brīvdienu noskaņu.”

Preses konferencē Laima Vaikule pastāstīja, kā sokas gatavošanās šim projektam: „Šobrīd veidoju koncertu repertuāru un saskaņoju to ar kolēģiem. Ir ļoti interesanti, jo katrs mans viesis ir personība un zvaigzne, kas koncertē izpārdotās zālēs. Šajā festivālā viņi izpildīs savus slavenākos hitus, turklāt mēs arī kopīgi dziedāsim pašu izvēlētas dziesmas. Tā būs vienreizēja iespēja dažās dienās redzēt gandrīz visas mūsu kaimiņvalstu estrādes zvaigznes! Tas būs unikāls notikums, jo visās četrās festivāla dienās dažādi pasākumi risināsies arī ārpus Dzintaru koncertzāles. Tās būs jautras vakara ballītes un radoši afterparty, jo tieši tādai noskaņai jāvalda vasaras festivālā – tiem ir jābūt svētkiem gan māksliniekiem, gan skatītājiem.”

Šogad festivāls ilgs četras dienas – divreiz ilgāk nekā pagājušogad. Programma ir ārkārtīgi piesātināta. Laima kopā ar katru mākslinieku ir sagatavojusi pārsteigumus: koncertos skanēs oriģināli dueti un trio, dziesmas latviešu un krievu valodā.

Uzaicināto viesu vidū ir Hibla Gerzmava, Grigorijs Ļepss, Edīte Pjeha, Emīns Agalarovs, Kristīna Orbakaite, Maksims Galkins, Larisa Doļina, Aleksandrs Buinovs, Lolita, Soso Pavliašvili, Vladimirs Vinokurs, Jeļena Vaenga, Sergejs Mazajevs, Vladimirs Presņakovs, Natālija Podoļska, Stass Pjeha, Verka Serdjučka, Potaps un Nastja, Ilona Broņevicka, grupas Serebro (Серебро), VIA Gra (ВИА Гра),Vremya I Steklo (Время и стекло), Musiqq, M-Band un, protams, latviešu dziedātāji Intars Busulis, Olga Rajecka, Jānis Stībelis, Lauris Reiniks un Marija Naumova.

Šogad festivāla koncertus varēs redzēt arī dažādu valstu televīzijas skatītāji. Tiešraidi Latvijā, Lietuvā un Igaunijā nodrošinās Pirmais Baltijas kanāls (Первый Балтийский канал), raidīs arī RTVi un Musicbox.Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)