Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka piedalīsies lielākajā biznesa aviācijas izstādē EBACE Ženēvā

2016. g. 23. maijs / Serviss No 24. līdz 26. maijam Ženēvā notiks nozīmīgs biznesa aviācijas pasākums – jau 16. gadskārtējā Eiropas izstāde, kurā pulcēsies Vecās pasaules aviācijas nozares līderi. Tajā piedalīsies arī Rietumu Bankas pārstāvis.

Pasākums notiks populārajā Šveices izstāžu centrā Palexpo, kurā ir izvietota gaisa kuģu ekspozīcija un kas atrodas tiešā Ženēvas starptautiskās lidostas tuvumā.„Mums ir ļoti laba starptautiskās kreditēšanas pieredze, tostarp biznesa aviācijas, izklaižu kuģu, jahtu un citu luksusa klases transporta līdzekļu finansēšanas jomā. Pēdējos gados privātās lidmašīnas kļūst aizvien pieprasītākas. Respektējot klientu pieaugošo interesi, mēs aktīvi piešķiram nepieciešamo finansējumu biznesa lidmašīnu iegādei. Piedalīšanās izstādē veicinās šā darbības virziena attīstību ne tikai mūsu bankā, bet arī Latvijā un visā reģionā, jo transports te ir viena no svarīgākajām nozarēm. Debesīs, tāpat kā biznesā, robežas nepastāv,” uzskata Rietumu Bankas Valdes loceklis Renāts Lokomets.

Rietumu Banka ir viena no lielākajām Baltijas bankām, specializējas uzņēmējdarbības un turīgu privātpersonu apkalpošanā. Plaši darbojas starptautiskajā tirgū un sniedz pilnu finanšu pakalpojumu klāstu, tai skaitā finansē transporta (kuģu, jahtu, lidmašīnu, vilcienu) iegādi. Nesen banka pabeidza kārtējo darījumu: tika finansēta jaunas, pasaules privātās aviācijas jaunākajiem standartiem atbilstošas biznesa klases lidmašīnas Gulfstream iegāde. Lidmašīna tiek izmantota nozīmīga starptautiska bankas klienta vajadzībām.

EBACE – The European Business Aviation Convention&Exhibition – ir mūsdienīga starptautiska platforma, kuras uzdevums ir apvienot divas nozares: tos, kas sniedz pakalpojumus, un tos, kuri pakalpojumus izmanto. Tajā tiks pārstāvēti lielākie uzņēmumi, jaunākie pakalpojumi un daudzas citas nozares. Aicinājumu piedalīties ir saņēmuši uzņēmējdarbības līderi, valsts struktūru pārstāvji, ražotāji, personāls un visi, kas ir saistīti ar jebkuru lietišķās aviācijas aspektu.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)