Par banku Investoriem

Par banku

RAM eksperti: investori nepacietīgi gaida vairākus jūnija notikumus

2016. g. 9. jūnijs / Serviss Rietumu grupas eksperti ir sagatavojuši Rietumu Asset Management investīciju fondu maija mēneša ienākumu atskaiti. Tajā ir analizēti svarīgākie ekonomikas rādītāji, monetārā politika, situācija akciju, obligāciju, valūtu un izejvielu tirgū, kā arī tiek sniegti ekspertu komentāri.

„Gan Eirozonas, gan ASV makroekonomikas rādītāji maijā ir patīkami pārsteiguši investorus. Darba tirgus ir stabils, vairāki ekonomikas rādītāji un patērētāju izdevumi turpina augt. Patīkamie ekonomikas rādītāji norāda uz dažu tirgus dalībnieku tieksmi pārspīlēt riskus un vēlreiz apliecina fundamentālas analīzes nozīmi,” uzskata RAM investīciju fondu pārvaldnieki.

„Turklāt naftas cenas turpināja lēni, bet stabili celties. Maija beigās ASV sākās automobiļu sezona, tajā tradicionāli aug pieprasījums pēc naftas. Starptautiskā enerģētikas aģentūra EIA paredz, ka tas sasniegs jaunus rekordus,” atzīst eksperti.

Apskatā tiek arī minēts, ka mēneša svarīgākais notikums ir FRS aprīļa sēdes protokola publicēšana. Tikšanās rezultātā kļuva skaidrs, ka svarīgāko procentu likmju celšanas iespēja ir daudz augstāka, nekā bija domājuši tirgus dalībnieki. Turklāt jūnijā investori gaida vairākus svarīgus notikumus: FRS sēdi, OPEC dalībvalstu tikšanos un Lielbritānijas referenduma rezultātus.

RAM apskatu un aktuālos ekspertu komentārus varat lasīt šeit.

Rietumu Asset Management (RAM) ietilpst Rietumu Bankas grupā. Kompānija piedāvā profesionālas kapitāla pārvaldības pakalpojumus. RAM produkti un pakalpojumi ir paredzēti plašam investoru lokam un izstrādāti tā, lai būtu piemēroti katra klienta specifiskajiem pieprasījumiem un vajadzībām. Pašreizējās tirgus konjuktūras apstākļos RAM speciālisti klientiem piedāvā iespēju sasniegt efektīvu ienesīguma un riska attiecību.

IEROBEŽOTA ATBILDĪBA Šis apskats (ieskaitot jebkurus pielikumus) nav lūgums, piedāvājums, ieteikums vai aicinājums pirkt, pārdot vai atmaksāt jebkurus finanšu instrumentus vai noslēgt un/vai pildīt saistības saskaņā ar citiem jebkura veida darījumiem. Šajā apskatā iekļautas informācijas autori, kā arī AS Rietumu Asset Management IPS, reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 2014. gada 29. janvārī, vienotais reģistrācijas Nr. 40103753360, juridiskā adrese: Vesetas iela 7, Rīga, LV-1013, Latvijas Republika, (turpmāk tekstā – RAM) ne kopīgi, ne atsevišķi neuzņemas nekādu atbildību par iespējamo šajā apskata iekļautas informācijas izmantošanu, kā arī neatbild par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem (ieskaitot nesaņemtu peļņu) un soda sankcijām. Šajā apskatā iekļautie vērtējumi, viedokļi un prognozes ir balstītas vienīgi uz kvalificētu RAM speciālistu atzinumiem par apskatā aplūkotajiem finanšu instrumentiem un emitentiem. Šajā apskatā atspoguļota informācija ir iegūta no avotiem, kas tiek uzskatīti par uzticamiem, taču vienlaikus, sniegtās informācijas precizitāte un pilnība netiek garantēta. Jebkuram Jūsu investīcijas lēmumam ir pilnībā jābalstās uz Jūsu personīgo finansiālo apstākļu un investīciju mērķu novērtējumu. RAM vērš Jūsu uzmanību uz to, ka operācijas vērtspapīru un finanšu instrumentu tirgū ir saistītas ar risku, kā arī to veikšanai ir nepieciešamas atbilstošas zināšanas un pieredze.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)