Par banku Investoriem

Par banku

Rietumu Banka prezentējusi jauno, ekskluzīvā Latvijas ceļveža izdevumu

2016. g. 19. jūlijs / Serviss Rīgā tika prezentēts jau sestais „Rietumu Gids” – populārā un prestižā ceļveža pa Rīgu un Latviju jaunākais izdevums.Šis, tāpat kā iepriekšējie, ir veidots saskaņā ar „draudzīga ceļveža” principu un ir paredzēts konkrētai auditorijai. Ceļvedis informē par Latvijas labākajām viesnīcām, restorāniem, skaistumkopšanas saloniem, atpūtas kompleksiem, modes preču veikaliem, mākslas galerijām, kas atrodas Latvijas galvaspilsētā. Iepriekš izveidotās sadaļas ir būtiski papildinātas ir paplašinājies piedāvājumu skaits, kuros prestižās maksājumu kartes „Jūrmala” īpašnieki varēs saņemt īpašus piedāvājumus.

Uz jaunā „Rietumu Gids” vāka izmantota Aleksandras Beļcovas gleznas „Kafejnīcā” (20. gs. 30. gadu vidus) reprodukcija. Šī glezna jau desmit gadus atrodas Rietumu Bankas mākslas priekšmetu kolekcijā. Tajā attēlotais interjers rotāja savulaik slaveno, līdz pat 90. gadu sākumam strādājušo restorānu „Lido”, ko 1930. gadā Jūrmalā uzcēla Rīgā dzīvojošais arhitekts Sergejs Antonovs.

Šogad „Rietumu Gids” ir papildināts ar vairākām jaunām, nozīmīgām sadaļām: „Rīga un Latvija – bērniem”, „Mākslas gids”, „Lietišķā Rīga”. Ceļveža veidotāji ir akcentējuši arī svarīgākos 2016. gada kultūras un mākslas dzīves notikumus.

Tā kā šis ir Dzintaru koncertzāles jubilejas gads (tai aprit 80 gadi!), ceļvedī atradīsiet īpaši sagatavotu sadaļu par tās vēsturi un svarīgākajiem notikumiem tās pastāvēšanas laikā.

Vēl viena jauna un interesanta sadaļa ir veltīta bērniem. Lasītāji tajā atradīs idejas aizraujošai ceļojuma programmai – muzeju piedāvājumus, interesantus maršrutus pastaigām un izbraukumiem ar bērniem. Noderīgus padomus un ieteikumus drošībai, kas palīdzēs laiku pavadīt ērti un bez raizēm.

Sadaļa „Mākslas gids” informē par kultūras un šīs jomas svarīgākajiem notikumiem. Piemēram, par Nacionālā mākslas muzeja atklāšanu pēc trīs gadus ilgušās vērienīgās rekonstrukcijas. Lasītājiem tiek sniegta aktuāla informācija par valsts labāko muzeju (piemēram, mākslas muzeja „Rīgas Birža”, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja, izstāžu zāles „Arsenāls” u. c.) pastāvīgajām ekspozīcijām.

Ārpilsētas braucienu sarakstu papildina jauns maršruts pa Ziemeļvidzemi, par kuras pērli tiek uzskatīta Alūksne – viena no vistālāk no Rīgas esošajām vietām Latvijā.

Sadaļa „Lietišķā Rīga” Latvijas viesiem palīdzēs saprast, kāda ir galvaspilsētas lietišķā dzīve. Rīgā satiekas austrumi un rietumi – gan ģeogrāfiski, gan mentalitāšu un valodu jomā. Sagaidot Rietumu Bankas 25. gadu jubileju, ceļveža lappusēs ir vairāk informācijas par banku, tās servisa specifiku.

„Veidojot katru jauno ceļveža izdevumu, mēs cenšamies, lai tas kļūtu vēl interesantāks un noderīgāks – pirmām kārtām mūsu ārzemju draugiem un klientiem. Zināmā mērā tas ir bankas autordarbs un mēs cenšamies palīdzēt Latvijas viesiem izprast tās raksturu, sajust tās burvību, ieraudzīt tajā labāko un interesantāko. Esam autoru kolektīvs un Rietumu Banka nebeidz atkārtot, ka izcils finanšu serviss ir tāda pati Latvijas vizītkarte kā, piemēram, melnais balzams vai Jūrmalas unikālā daba,” stāsta Rietumu Bankas Padomes loceklis Aleksandrs Gafins.

Ceļvedis „Rietumu Gids” tradicionāli nāk klajā Jūrmalas vasaras sezonā. Tas ir pieejams drukātā un elektroniskā versijā Bankas mājaslapā to var lejuplādēt kā aplikāciju mobilajām ierīcēm.

„Rietumu Gids” ir bezmaksas izdevums, to var saņemt Rīgas un Jūrmalas labākajos restorānos, viesnīcās, tirdzniecības un apkalpošanas vietās. Rietumu Bankas klienti to var saņemt arī bankā.

Eleonora Gailiša
Preses un sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr: +371-67020506
Fakss: +371-67020563
E-pasts: egailisha@rietumu.lv
Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)