Par banku Investoriem

Konti un maksājumi

Rekomendācijas

Rietumu banka piedāvā veikt valūtas maiņas darījumus ar praktiski visām galvenajām pasaules valūtām. Valūtas maiņas darījumus ir iespējams noslēgt uz dažādiem izpildes termiņiem.

Konvertācijas kurss katrā konkrētajā darījumā ir atkarīgs no tā apjoma un izpildes termiņa.

Mūsu klientiem ir iespējams slēgt valūtas maiņas darījumus ar individuāliem nosacījumiem, pēc saskaņotā kursa, ja darījuma summa pārsniedz 5000 EUR vai ekvivalentu summu citā valūtā.

Lai varētu noslēgt valūtas maiņas darījumus ar individuāliem nosacījumiem, pēc saskaņotā kursa, iesakām Jums sazināties ar mūsu valūtas dīleriem pa tālruni +371 67025289, +371 67025209 vai Skype «Rietumu.Dealing».

Ārvalstu valūtas dīlinga nodaļa pieņem klientu valūtas maiņas darījumus un orderus, kā arī nodrošina visu klientu rīkojumu apstrādi un izpildi visām valūtām no plkst. 9:00 līdz 18:00 pēc Latvijas laika (GMT +3).Valūtas konvertācijas pēc bankas oficiālā kursa tiek veiktas līdz plkst. 18:30.

Lai panāktu vienošanos ar valūtas dīleriem par darījumu nosacījumiem, pēc saskaņotā kursa, Jums būs nepieciešams nosaukt Rietumu bankas ID numuru un vienreizējo paroli no kodu kalkulatora. Tas dos Jums iespēju veikt valūtas maiņas darījumus dažu minūšu laikā, automātiskā režīmā, bez papildus apstiprinājumiem.

Lai paātrinātu valūtas maiņas rīkojuma / apstiprinājuma izpildi, iesakām Jums pa tālruni norādīt PRECĪZU pārdodamās / pērkamās valūtas summu un darījuma izpildes termiņu.

Pērkot Krievijas rubļus līdz plkst. 13:30, maksājums (nepieciešamības gadījumā) tiek veikts tajā pašā dienā. Ziemas periodā - līdz plkst. 12:30.

Ar papildu informāciju par darījumu slēgšanas nosacījumiem var iepazīties AS "Rietumu Banka" un Klienta līguma noteikumu (18.sadaļa).

Par konvertāciju pa tālruni 

Sakarā ar papildus drošības pasākumu ieviešanu no 2011. gada 1. augusta, Jums ir iespējams veikt valūtas maiņās darījumus pa tālruni, identifikācijai, kā visērtāko un drošāko līdzekli izmantot Rietumu ID numuru.

Lai Jūsu kontā veiktu valūtas konvertācija darījumu, Jums nepieciešams nosaukt Rietumu ID numuru un vienreizējo paroli no kodu kalkulatora – darījums tiks izpildīts automātiskā režīmā.

Diennakts tālrunis
+371 67025555 Rietumu.Info
(tikai zvaniem)